Nikon Coolpix B500 Skaitmeninis fotoaparatas

Nauja prekė

nikon-logo.jpg

Pribloškiamą vaizdo kokybę su Nikon COOLPIX B500 išgauti paprasta.

Išmėginkite galingą 40 k. optiškai priartinantį NIKKOR objektyvą su priartinimo net 80 k. funkcija Dynamic Fine Zoom¹ – visada būsite veiksmo sūkuryje, o šoninis priartinimo valdiklis padės išlaikyti stabilumą.

www.nikon.lt/b500

Smulkiau

1 Vienetas

288,00 €

Charakteristikos

Fotoaparato tipasSkaitmeninis fotoaparatas
Efektyvūs vaizdo taškai16 Megapikselių
Sensoriaus dydis1/2.3" (6.17 x 4.55 mm)
FilmavimasFull HD 1920x1080 60 fps
Svoris540 g

Apie prekę

Nikon Coolpix B500 Skaitmeninis fotoaparatas

Pribloškiamą vaizdo kokybę su Nikon COOLPIX B500 išgauti paprasta.

Išmėginkite galingą 40 k. optiškai priartinantį NIKKOR objektyvą su priartinimo net 80 k. funkcija Dynamic Fine Zoom¹ – visada būsite veiksmo sūkuryje, o šoninis priartinimo valdiklis padės išlaikyti stabilumą. Fotografuokite unikaliu kampu naudodami didelės raiškos pakreipiamąjį LCD ekraną, lengvai iš naujo užfiksuokite objektus naudodami priartinimo mygtuką su apžvalgos funkcija ir prijunkite fotoaparatą prie išmaniojo įrenginio per SnapBridge. Dėl intuityvaus valdymo fotografuoti paprasta, dažnai naudojamas funkcijas galima pasiekti naudojant režimo pasirinkimo ratuką, o dėl klasikinio dizaino fotoaparatą patogu laikyti rankose.

Fotografuojant 16 megapikselių COOLPIX B500 galima rinktis kūrybiškesnį stebėjimo kampą.

nikon_coolpix_compact_camera_b500_simple

PAPRASTAS IR INTUITYVUS VALDYMAS BEI PUIKI VAIZDO KOKYBĖ

Mėgaukitės lengvu valdymu ir puikiais rezultatais, visą dėmesį skirdami kūrybai ir kompozicijai. Dažnai naudojamas funkcijas lengva pasiekti naudojant režimo pasirinkimo ratuką, o dėl funkcijų gausos paprasta kurti įspūdingus „Full HD“ filmus (1 080p/60i) ir išskirtines kelionių arba hobių (pvz., žvaigždžių arba paukščių stebėjimo) nuotraukas. Naudodami 16 megapikselių itin efektyvų iš galinės pusės apšviečiamą CMOS jutiklį fiksuokite aukštos kokybės vaizdus, kokių visada norėjote; be to, galite fotografuoti bet kada keliaudami, nes fotoaparatas maitinamas AA dydžio akumuliatoriais, kurių įsigyti galima bet kur pasaulyje.

nikon_coolpix_compact_camera_b500_optica

40 K. OPTIŠKAI PRIARTINANTIS NIKKOR OBJEKTYVAS

Įamžinkite sporto varžybų akimirkas, miesto kvartaluose fotografuokite tolimus objektus su aiškiomis detalėmis arba fiksuokite stulbinančiai ryškius mėnulio ir naktinio dangaus vaizdus naudodami 40 k. optiškai priartinantį NIKKOR objektyvą su priartinimo net 80 k. funkcija Dynamic Fine Zoom¹. Patikima NIKKOR optika veikia nepriekaištingai, todėl galite mėgautis galingu objektyvu, kurio aprėptis – nuo 22,5 mm plačiakampio objektyvo iki geriausio telefotografijos 900 mm objektyvo apžvalgos kampo (atitinka 35 mm židinio nuotolį) kompaktiškame fotoaparate.

ITIN EFEKTYVUS VIRPESIŲ MAŽINIMAS (VR)

Fotoaparato stabilumas yra labai svarbus veiksnys siekiant fiksuoti ryškius vaizdus. Efektyvi VR technologija padeda išvengti dėl fotoaparato drebėjimo atsirandančio suliejimo, net visiškai priartinus 40 k., todėl kadrai bus ryškūs. Lęšio poslinkio VR efektas atitinka 3,0 padalos didesnį užrakto greitį (pagal CIPA standartą, išmatuota maksimaliai priartinus teleobjektyvą), be to, fotoaparatą patogu laikyti, todėl sumažėja jo drebėjimas.

nikon_coolpix_compact_camera_b500_vibrat
nikon_coolpix_compact_camera_b500_snapbr

SNAPBRIDGE

SnapBridge palaiko nuolatinį, ma˛ai energijos naudojantį ryį tarp fotoaparato ir imaniojo telefono ar planetinio kompiuterio, kad fotografuodami galėtumėte lengvai viską kontroliuoti. Dabar galite fotografuodami sinchronizuoti vaizdus imaniajame įrenginyje ir ikart bendrinti Nikon kokybės vaizdus. Taip pat telefonu galite valdyti pagrindines fotoaparato funkcijas, nustatyti tikslų fotoaparato laiką, atnaujinti fotoaparatą ir ne tik.

REŽIMO PASIRINKIMO RATUKAS

Tinkinkite, nustatykite kaip parankines ir režimo pasirinkimo ratuku fotoaparato viršuje lengvai pasiekite fotografavimo funkcijas, pvz., automatinį, scenos arba sporto režimą. Tada fotoaparato valdymas taps paprastas ir intuityvus, o puikius kadrus fiksuosite akimirksniu.

nikon_coolpix_compact_camera_b500_full_h

ITIN SKLANDŪS „FULL HD“ FILMAI

Visam laikui pamirškite neryškius vaizdo įrašus kurdami „Full HD“ (1 080p/60i) filmus naudodami itin efektyvią 4 ašių mišriojo virpesių mažinimo (VR) funkciją, apimančią lęšio poslinkio ir elektroninį VR, kad būtų sumažintas fotoaparato drebėjimo poveikis ir suliejimo efektas, net visiškai optiškai priartinus 40 k. Sužavėkite draugus nepaprastai aiškiais šeimos švenčių, koncertų, architektūros arba laukinės gamtos filmais, kurie bus ryškūs ir detalūs, kad ir kaip toli būtų filmavimo objektas, o filmuodami įrašykite nuotraukas.

nikon_coolpix_compact_camera_b500_tiltin

DIDELIS 7,5 CM (3,0 COL.) 921 TŪKST. TAŠKŲ LCD PAKREIPIAMASIS EKRANAS

Fotografuoti naudojant plataus stebėjimo kampo pakreipiamąjį ekraną paprasta, kūrybiškai komponuoti lengva ir visada aišku, kas patenka į kadrą. Patogiai filmuokite ir fotografuokite bet kokio tipo objektą iš įvairių kampų. Didelės raiškos ekranas vartoja labai mažai energijos, todėl akumuliatoriaus energijos užteks ilgam ir galėsite fotografuoti, kai to labiausiai reikia. Ryškių spalvų atkūrimas ir puikus matomumas, net jei pasirinktas įstrižinis stebėjimo kampas. Dėl nuo atspindėjimo apsaugančios dangos ir nuo pirštų antspaudų apsaugančios akrilinės dangos ekrane visada matomas aiškus vaizdas, o 5 lygių ryškumo reguliavimo funkcija užtikrina puikų matomumą atkuriant vaizdus saulėtomis dienomis.

nikon_coolpix_compact_camera_b500_comfor

PATOGU LAIKYTI RANKOSE IR NEŠIOTIS

Ergonomišką fotoaparatą lengva laikyti tvirtai suėmus, nepaisant to, kad jo korpusas yra itin kompaktiškas (maždaug 113,5 (P) x 78,3 (I) x 94,9 (S) mm), todėl jį patogu laikyti rankose. Klasikinio dizaino ir puikių savybių fotoaparatas taip pat yra lengvas – sveria maždaug 542 g (su akumuliatoriais ir SD kortele).

OBJEKTO APTIKIMO AF

Sufokusuokite objektą akimirksniu naudodami objekto aptikimo AF technologiją, kuri išanalizuoja fotografavimo sąlygas ir greitai identifikuoja fotografuojamą objektą. Tiesiog nukreipkite fotoaparatą į norimą objektą ir fotoaparatas akimirksniu nustatys reikiamą fokusavimo sritį. Aktyvioji fokusavimo sritis automatiškai nustatoma pagal objekto dydį, todėl visi vaizdai bus visada aiškiai sufokusuoti. Objekto aptikimo AF funkcija puikiai veikia fotografuojant kadro centre esančius ir nuo jo nutolusius objektus, be to, ją naudojant taip pat galima fotografuoti mažesnius objektus, pvz., gėles arba maistą.

nikon_coolpix_compact_camera_b500_target

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: