Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD Sony E objektyvas

Nauja prekė

category_21.jpg


Nuostabus 17-28 mm priartinimo diapazonas buvo nedidelis dizainas, kad jis būtų mažiausias ir lengvas svoris savo klasėje - tik 99 mm ilgio, sveriantis, bet 420g - užtikrinant didelę diafragmą. Šis objektyvas tikrai prideda naują perspektyvą fotografuojant kraštovaizdžius, miesto vaizdus, ​​kalnus ir vaizdingus vaizdus.

Smulkiau

2 Prekės

Pristatymas 5 d.d.

920,00 €

Charakteristikos

Objektyvo tipasKintamo židinio nuotolio
SavybėWide angle
PaskirtisSisteminiam fotoaparatui
Filtro diametras67mm
Svoris420 g
Garantija24 mėn

Apie prekę

Tamron 17-28mm f/2.8 Di III RXD Sony E objektyvas

Užfiksuokite pasaulį nuo naujo, naujojo kampo, turinčio ultragarso kampą

Nuostabus 17-28 mm priartinimo diapazonas buvo nedidelis dizainas, kad jis būtų mažiausias ir lengvas svoris savo klasėje - tik 99 mm ilgio, sveriantis, bet 420g - užtikrinant didelę diafragmą. Šis objektyvas tikrai prideda naują perspektyvą fotografuojant kraštovaizdžius, miesto vaizdus, ​​kalnus ir vaizdingus vaizdus. Techniniu požiūriu, strategiškai įdiegtas LD (žemos dispersijos) ir XLD (eXtra Low Dispersion) lęšių elementai kruopščiai slopina chromatinę aberaciją. Be to, naudojant fotoaparato funkcijas, jis užtikrina puikų optinį našumą, atitinkantį naujausius didelės raiškos vaizdo jutiklius nuo krašto iki krašto per visą mastelio diapazoną. Naudodami šį objektyvą, gausite pasaulį iš visiškai naujo kampo.

Geresnis artimųjų fotografavimo darbas suteikia kūrybiškumo

17-28 mm priartinimo funkcija yra MOD (Minimalus objekto atstumas) 0,19 m pločio 17 mm gale, todėl maksimalus didinimo koeficientas yra 1: 5.2. Telekomunikacijų gale MOD yra 0,26 m, o maksimalus didinimo koeficientas yra 1: 6. Jūs galite lengvai užverti galingą fotografiją. Be to, galite gaminti minkštąsias išraiškas, kurių gylis lauko gylis skiriasi nuo didelių diafragmos objektyvų, visiškai atidarant diafragmą, kai fotografuojate arti objekto.

Didelio našumo automatinio fokusavimo sistema reiškia, kad turėsite visas fotografavimo galimybes

17-28 mm priartinimo AF diske yra RXD („Rapid eXtra“ tylus pakopinis pavara) variklis, kuris padeda jums likti sutelktas į veiksmą. Jutiklis, kuris tiksliai aptinka objektyvo padėtį, leidžia greitai ir tiksliai AF, kuris idealiai tinka fotografuojant nuolat judančius objektus arba įrašant vaizdo įrašą. Puikiai tinka fotografuoti gatvėse ir paimti draugų grupių nuotraukas. Ir su fokusavimo sistema, kuri yra lygi ir tyli, naujasis 17-28 mm leidžia fotografuoti vaizdo įrašą, nesirūpindami aplinkos diskų garsų paėmimu.

Specifikacijos

Photo / VideoFoto
Fokusavimo tipasAutomatinis fokusavimas
Objektyvo formatasPilno kadro
Minimali diafragma22
Skersmuo (mm)73 mm
Filtro dydis (Circular) (mm)67 mm
Objektyvo/Fotoaparato jungtisSony E
Vaizdo stabilizatoriusNe
Maksimali diafragma2.8
Mažiausias fokusavimo atstumas (cm)19 cm
Diafragmos lapeliai9
Ilgis (mm)99 mm
Elementai/Grupės13/11
SpalvaJuoda
Kintamas židinio nuotolis (mm)17-28 mm
Maks. Didinimas (x)1:52 x
Svoris (g)420 g

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: