Kategorijos

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Prekių sąrašas pagal gamintoją CineStill film

Nuo 2012 m. CineStill pristato pažangias kino juostų technologijas fotografams ir įsitvirtino kaip patikimas filmų fotografų vardas visame pasaulyje. „CineStill“ bendradarbiauja su dabartinėmis filmų fotografijos įmonėmis, siekdama toliau gaminti analogines medžiagas. Šis bendras požiūris į gamybą padidina esamų išteklių efektyvumą ir tvarumą, todėl visoje analoginės fotografijos rinkoje – nuo ​​gamybos iki vartojimo – stabilumas.
 
     Esame analoginio renesanso viduryje! Pastebėjome neregėtą jaunų fotografų ir tų, kurie grįžta prie pirmosios meilės, augimą ir susidomėjimą filmais. Pagrindinis „CineStill“ tikslas yra paskatinti šį renesansą didinant dabartinę analoginės fotografijos medžiagų gamybą ir suteikiant naujų analoginių įrankių fotografams. Aktyviai skatinant analoginių filmų renesansą, didinant susidomėjimą fotografijos medžiagomis ir užtikrinant nuolatinę būtiniausių kino filmų ir fotografijos medžiagų ir paslaugų gamybą bei prieinamumą.
Daugiau kūrybingų įrankių fotografams!
     Šiandien juostiniams fotoaparatams liko labai mažai spalvotų juostų variantų. CineStill 800Tungsten, pasižymintis nuostabiu unikaliu spalvų perteikimu ir silpno apšvietimo galimybėmis, kartu su geriausia pasaulyje grūdėtumo spalvų emulsija 50Daylight, žymiai padidina juostinių fotoaparatų naudojimą kasdienėje fotografijoje ir atveria duris naujoms galimybėms visiems fotografams! Pirmą kartą kino juosta dabar prieinama standartinei fotografijai ir C-41 fotolaboratorijos apdorojimui!

     Po to, kai CineStill išleido 800Tungsten 135 formatu, ėmė plūsti užklausos dėl 120 versijos. Nuo tada, kai 1885 m. George'as Eastmanas („Kodak“) išrado ritininės juostos technologiją, vidutinio formato juosta ilgą laiką buvo menininkų, profesionalų ir fotografų pasirinkimas. fotografai mėgėjai. Net ir šiandien niekas neprilygsta unikalia vidutinio formato filmų kokybei ir naudojimo paprastumui! Dabar geriausiems filmų fotoaparatams yra prieinama geriausia pasaulyje filmų technologija.
 
     „CineStill“ juosta yra saugi standartiniams fotolaboratorijų aparatams ir sukuria idealius negatyvus nuskaitymui ar spausdinimui. CineStill spalvotą plėvelę taip pat galima lengvai apdoroti rankomis, naudojant CineStill Color Simplified Cs41 apdorojimo rinkinius, nesijaudinant dėl ​​rem-jet.

     „CineStill“ sulaukė stulbinančios pasaulinės sėkmės ir didžiulio tarptautinės kino bendruomenės įvertinimo. Kiekvieną kartą, kai pasiekiama padidinta produkcijos apimtis, ji užsakoma per kelias dienas. Bet mums tai dar tik pradžia. CineStill planuoja išleisti daugiau įrankių ir paslaugų, kad analoginė fotografija taptų prieinamesnė ir įdomesnė visiems fotografams ir entuziastams.

Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko
Rodomas 1 - 1 iš 1 dalyko