Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Polaroid

Polaroid

Jų istorija pasakoja viską. „Polaroid“ buvo patikimas pasaulinis prekės ženklas 80 metų ir geriausiai žinomas dėl pirmųjų greitosios fotografijos, nes Edwin Land pirmą kartą sukūrė momentinį fotoaparatą 1943 metais. Jie apima savo praeityje būdingą nostalgiją, leidžiančią jiems pritaikyti senąsias technologijas naujomis technologijomis ir kitomis technologijomis. .

Šiandien jie švenčia savo paveldą ir perteikia jį per savo produktus, paslaugas ir prekės ženklo pažadus. Jie yra pasiryžę teikti greitą pasitenkinimą, kuris jungia pasaulį pasidalijimo būdu. Tiesą sakant, jie laiko save originaliu socialinio pasidalijimo ženklu.

„Polaroid“ paveldo ženklai simbolizuoja, įkūnija ir suteikia didžiulį supratimą apie kokybiškus produktus, pradedant nuo momentinių ir skaitmeninių fotoaparatų, didelės raiškos ir montuojamų sporto veiksmų vaizdo kamerų, tablečių, didelės raiškos televizorių, mobiliųjų programų ir drabužių. Jie skirti nuolat teikti produktus, užtikrinančius kokybę ir maksimaliai padidinti funkciją, taip užtikrinant Polaroid prekės ženklo vertybių tęstinumą. Jie pasižymi paprastumo ir pasitenkinimo pažadu visiems.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 30 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 30 dalykų