Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Optiniai prietaisai Yra 2 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Monokliai

  Nesvarbu, ar leidžiatės į žygį pėsčiomis, ar laivu išplaukiate į jūrą, o gal vykstate į safarį, pasiūlysime jums ir jūsų veiklai tinkamiausią žiūronų modelį. Prie žiūronų ar monoklio prijungę vaizdo kamerą arba išmanųjį telefoną galėsite įamžinti, ką matote, bei filmuoti tolimus vaizdus – tai puikus būdas užfiksuoti įspūdžius ir jais dalytis.

  Žavitės žvaigždėmis ir tyrinėjate planetas, Mėnulį bei kitus nuostabius dangaus kūnus? Siūlome didelį teleskopų asortimentą, kuris patenkins ir pradedančiųjų, ir patyrusių astronomų poreikius.

 • Žiūronai
 • Nuotolį rodantys žiūronai

  Naudodami atstumo matuoklį, galite išmatuoti atstumą iki dominančių objektų. Nesvarbu, ar tai yra gyvūnas, golfo aikštynas ar kitas objektas. Atstumo matuokliai puikiai tinka medžiotojams, golfo žaidėjams ir sporto entuziastams, nes dėl savo unikalaus tikslumo suteikia galimybę išmatuoti tikslų atstumą iki konkretaus objekto.

  Siūlome aukštos kokybės Focus Sport Optics atstumo matuoklius, kurių matavimo ribos yra nuo 400 iki 600 metrų. Tikslumo paklaida yra tik +/-1 metras. 6 kartų artinimas užtikrina gerą optinę kokybę. Dėl tvirtos ir atsparios nepalankioms oro sąlygoms konstrukcijos, prietaisas puikiai tinka neštis su savimi į pasivaikščiojimą, medžiojant ar žaidžiant golfą. O jo svorio nepajusite.

  Kai kurie atstumo matuokliai gali matuoti objekto greitį iki 300 km/val. Tai suteikia galimybę jums išmatuoti greitį, pavyzdžiui, dviratininko, žirgo, pravažiuojančio automobilio arba bėgančio gyvūno. Šie atstumo matuokliai puikiai tinka sporto renginiams, nuotykiams gamtoje ir medžioklei.

Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų
Rodoma 1 - 2 iš 2 dalykų