Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Ilford

    ILFORD yra viena iš pirmųjų skaitmeninės vaizdo technologijos fotografijų ir komercinių formatų rinkų diegėjų. Ji yra pirmaujanti inovacijų pramonėje lyderė, demonstruodama gebėjimą kurti produktus, atitinkančius besikeičiančias technologijas.

   Patirtis yra itin svarbi, o ILFORD savo žiniomis naudojosi, kad sukonkretintų savo pagrindines kompetencijas, kad per daugelį metų būtų gaminami naujoviški produktai.

   Kaip rezultatas, ILFORD yra viena iš vienintelių kompanijų pasaulyje, kuri savo klientams siūlo „geriausio klasės“ sprendimą gaminant išskirtinius spausdintus vaizdus ir ekranus, nepriklausomai nuo jų taikymo.

   Mūsų komanda toliau plėtoja techninius blokus, siekdama užtikrinti, kad ILFORD galėtų tiesiogiai reaguoti į bet kokius laipsniškus technologijų pokyčius.

   ILFORD pavadinimas yra gerai įsitvirtinęs vaizdavimo istorijoje, o šiandien jis ir toliau siejamas su pažangiausiomis technologijomis, nes jos yra glaudžiai susijusios su fotografijos ir komercinio formato rinkomis, moksliniais tyrimais ir plėtra, techninėmis žiniomis ir gamybos pajėgumais.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 57 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 57 dalykų