Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Paterson

Pasaulyje „Paterson“ yra labiausiai žinomas dėl aukštos kokybės tamsiosios patalpos įrangos, kurią gamina čia, JK.

Beveik šešiasdešimt metų „Paterson“ specializuojasi gaminti ir tiekti įrangą, skirtą sidabro pagrindu pagamintai fotografinei plėvelei ir popieriui apdoroti rankiniu būdu.

„Paterson“ tamsiosios erdvės gaminiai yra naudojami visame pasaulyje mokyklose, kolegijose ir profesionalių bei entuziastų tamsiuose kambariuose.

Į platų produktų asortimentą įeina plėvelių kūrimo rezervuarai, matavimo absolventai, didintuvų priedai, plėvelių ir spausdinimo skalbimo įranga bei 35 mm ir ritininių plėvelių didintuvai.

Visi plastikiniai plastikiniai kambariai yra gaminami „Paterson“ gamykloje JK.

Dešimtojo dešimtmečio pabaigoje jis taip pat perėmė „Benbo“ trikojo gamybą ir toliau plėtojo šį stovų asortimentą, kurį pamėgo ir kraštovaizdžio, ir gamtos istorijos fotografai.

Stabilumas, susijęs su universalumu, yra svarbiausias dalykas perkant trikojį. Per 35 metus BENBO siūlo fotografams unikalų šių veiksnių derinį, kartu teikdama JK gamybos ir klientų aptarnavimo patirtį.

„Paterson“ vėl pateko į „Studio Lighting“ rinką su plačiu nuolatinių apšvietimo įrenginių asortimentu, pagamintu mūsų pačių JK gamykloje.

Paprastas ir ekonomiškas atsakymas į studijos apšvietimą. „Paterson Daylight“ serijoje yra 5400K dienos šviesos energiją taupančios lempos, kurias prireikus galima sklandžiai sumaišyti su natūralia dienos šviesa. Ekspozicijos matavimas yra paprastas - reikia naudoti tik įmontuotą fotoaparato matavimo sistemą.

Prie pagrindinės galvos (parodyta aukščiau) yra visas šviesos modifikatorių asortimentas. Tarp jų yra minkštos dėžės, atšvaitai, snukiai ir „barndoors“ - tai leidžia fotografui sukurti visą spektrą apšvietimo efektų.

Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų