Kategorijos

Specialūs pasiūlymai

Prekių sąrašas pagal gamintoją Manfrotto

„Cassola“ įsikūrusi Šiaurės Italijoje, „Manfrotto“ projektuoja, gamina ir parduoda platų kamerų ir apšvietimo įrangos asortimentą profesionaliems fotografijos, kino, teatro, gyvų pramogų ir vaizdo rinkoms. Produktų linijoje yra platus fotoaparatų trikojų ir galvučių pasirinkimas, apšvietimo stovai ir priedai.

„Manfrotto“ produktus parduoda savo platinimo įmonės „Manfrotto Distribution“ Kinijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Honkonge, Italijoje, Japonijoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Nyderlanduose, taip pat nepriklausomi platintojai daugiau nei 65 pasaulio šalyse! Neprilygstama tarptautinio platinimo tinklo stiprybė ir komandos bei platintojų komandinis darbas yra esminis sėkmės elementas. Grupei priklausančios platinimo įmonės teikia tiesioginę prieigą prie rinkos, tendencijų ir reikalavimų, kurie yra būtini norint išlaikyti bendrovę vystymosi ir inovacijų srityje.

Manfrotto tradicija tapo nuolat investuoti į naujausias technologijas, nuolat vertinant produktų asortimentą, gamybos poreikius ir vartotojų tendencijas. Ši politika palaiko aukščiausius kokybės standartus visuose etapuose ir nustato standartus, kurių laikosi kiti.

„Manfrotto Products“ gamina „Manfrotto“ ir „Manfrotto“ krepšiai.

Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų
Rodoma 1 - 9 iš 9 dalykų