Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Rollei

Fotografija besikeičiančiame pasaulyje

Laikui bėgant fotografijos pramonėje įvyko spartūs ir reikšmingi pokyčiai. Visiškai pakito poreikiai, techninės perspektyvos ir rinkodaros galimybės. Rollei pirmaisiais metais fotografija buvo tik kelioms galimybėms, šiandien beveik visi turi nuolatinį ryšį su fotografija.

Po skaitmeninių fotoaparatų, kuriuos jau galėjo įsigyti mažos biudžeto tikslinės grupės, ir, žinoma, nuo to laiko, kai į rinką pateko kameriniai telefonai ir išmanieji telefonai, nėra jokių apribojimų. Dėl skaitmeninės socialinės žiniasklaidos greitai ir greitai gali būti paprasta platinti nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Žinoma, kaip ir „Rolleiflex“ prekės ženklas turi prisitaikyti prie pokyčių ir sekti tendencijas. Taigi „Hamburgo“ įsikūrusi bendrovė „RCP-Technik GmbH“ įsigijo „Rollei“ prekių ženklų licencijavimo teises visai Europai ir nuo to laiko sėkmingai prekiauja „Rollei“ vartojimo produktais.
Rollei šiandien

Nuo 2015 m. Įmonės pavadinimas buvo „Rollei GmbH & Co. KG“ ir šiuo metu yra daugiau nei dvidešimt Europos šalių. Labai įvairi Rollei gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai fotoaparatai, vaizdo kameros, vaizdo kameros, skaitmeniniai nuotraukų rėmeliai, skaidrių filmų skaitytuvai, fotografijos trikojai, foto ir iPhone priedai.

Mums, kaip įmonei, svarbu garantuoti aukščiausios kokybės prekių ženklus ir apie tai pranešti visuomenei. Puikus aptarnavimas yra prieinamas visiems „Rollei“ produktams: mūsų išsamus „No-Worries“ paketas leidžia jums per 24 mėnesius grąžinti gaminį sugadinimo ar praradimo atveju ir gauti naują prietaisą per aštuonias dienas.

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų