Tiesioginės transliacijos, gamyba

Naujos prekės

Tiesioginės transliacijos, gamyba

Tiesioginio srautinio perdavimo, vaizdo įrašų kūrimo ir tiesioginio transliavimo poreikis auga kasdien. Šiandien jums nebūtina dirbti didelėje televizijos įmonėje, kad galėtumėte kurti profesionalius vaizdo įrašus internete ir neprisijungus. Daugelis technologijų įmonių nusprendė sekti šia tendencija ir pradėjo gaminti aukštos kokybės srauti...

Tiesioginio srautinio perdavimo, vaizdo įrašų kūrimo ir tiesioginio transliavimo poreikis auga kasdien. Šiandien jums nebūtina dirbti didelėje televizijos įmonėje, kad galėtumėte kurti profesionalius vaizdo įrašus internete ir neprisijungus. Daugelis technologijų įmonių nusprendė sekti šia tendencija ir pradėjo gaminti aukštos kokybės srautinio perdavimo ir kūrimo įrangą privatiems naudotojams, laisvai samdomiems kūrėjams bei vaizdo įrašų kūrimo įmonėms.

Norėdami padėti jums tobulėti kaip tiesioginio srauto kūrėjui ar transliuotojui, turinio ar vaizdo įrašų kūrėjui, siūlome platų transliavimo ir kūrimo įrangos asortimentą, kurie padės darbe daugelį metų.

Mūsų asortimente rasite belaidžių vaizdo sistemų, belaidžio vidinio ryšio sistemų, vaizdo transliavimo sprendimų, vaizdo mišrinimo pultų, keitiklių, įrašymo įrenginių, telesuflerių, kodavimo įrenginių, mobiliųjų studijų įrangos, virtualiųjų studijų įrangos, kartotuvų ir skirstytuvų, ženklų ir simbolių generatorių, monitorių bei filmavimui laiko intervalais skirtų vaizdo kamerų. Visi mūsų siūlomi gaminiai yra užsirekomendavusių prekių ženklų: DataVideo, Hollyland, Feelworld, Seetec ir Brinno.

Daugiau

Tiesioginės transliacijos, gamyba Yra 7 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų
Rodoma 1 - 7 iš 7 dalykų