Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Focus Sports Optics

Mūsų binokliai ir šiuolaikiniai taikikliai yra geriausia ir įperkamiausia kolekcija, kurią mes kada nors turėjome - nuo mūsų geriausių modelių iki prieinamiausių serijų. Jūs galite saugiai nusipirkti norimą „Focus“ žiūroną ir visada pajusti, kad gausite pinigų už pinigus, įskaitant ir bendras garantijas.

„Focus“ žiūronai prasidėjo devintojo dešimtmečio viduryje, kai pradėjome ilgą bendradarbiavimą su daugeliu pirmaujančių Japonijos ir Korėjos gamintojų. Aukšta kokybė ir puiki vertė už pinigus buvo mūsų šūkis nuo pat pradžių. Po 30 metų mes vis dar turime partnerystę su keliais gamintojais, kurie nuo pat pradžių buvo su mumis.

Per daugelį metų didelė produkcijos dalis buvo perkelta į Kiniją, kur dauguma žiūronų yra šiandien. Mūsų partneriai iš Azijos naudoja vokiečių ir japonų įrangą su kompiuteriu valdomomis, itin tiksliomis objektyvo šlifavimo ir pažangiomis dengimo technologijomis, tokiomis kaip FMC („Full Multi Coated“) ir dielektrinė danga. Pasaulio pirmaujančios pramonės šakos Japonijoje tiekia aukščiausios kokybės stiklą mūsų žiūrovams, smulkmenoms ir šautuvams. „Focus“ binokliuose rasite fazės pataisytas prizmes ir objektyvo elementus, pagamintus iš išskirtinio ED (ypač mažos dispersijos) ir Lanthanide stiklo, taip pat užtikrinant maksimalų kontrastą, skiriamąją gebą ir šviesos perdavimą.

Patvarios, tačiau lengvos medžiagos, tokios kaip polikarbonatas ir magnio lydiniai, yra naudojamos važiuoklėje ir kitose dalyse, kad būtų galima pasiūlyti daugiau praktinių, lankstesnių žiūronų. Be to, visi vandeniui atsparūs „Focus“ žiūronai yra užpildyti azoto dujomis, kad būtų išvengta oggingo ir užtikrintas tolygus veikimas visomis kitomis oro sąlygomis.

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 62 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 62 dalykų