Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Fomei

Kompanijos profilisFOMEI buvo įkurta 1990 metais. Mūsų specializacija yra prietaisų, medžiagų ir priedų, skirtų vaizdams įrašyti, apdoroti ir saugoti, gamyba, pardavimas ir aptarnavimas tiek optikos, tiek fotografijos, tiek medicinos srityje.

Mūsų produktai tuo pačiu prekės ženklu yra eksportuojami į daugiau nei 25 šalis ES ir už jos ribų.

Esame visos srities tiekėjai, viskas tvarkoma iš vienos vietos. Produkto plėtrą, jo pardavimą ir numatomą mokėjimą, garantinį ir garantinį aptarnavimą užtikrina viena komanda.

Verslo organizavimo ir klientų aptarnavimo požiūriu įmonė yra padalinta į šiuos skyrius:
Nuotraukų skyrius

Fotografijos skyrius tiekia prietaisus, medžiagas ir priedus specializuotų foto parduotuvių ir optikos parduotuvių mažmeninės prekybos vietose, taip pat profesionaliems fotografams, įstaigoms ir įmonių klientams. Tai garantuoja garantinį aptarnavimą.

„Photo Division“ siūlo įvairius sprendimus, skirtus montuoti visų dydžių ir tipų fotostudijas. Medžiagos ir prietaisai, skirti naudoti profesionaliai ir profesionaliai fotografijai gaminti, taip pat yra šių sprendimų dalis.

Medžioklės ir apžvalgos žiūronai yra pagrindinė šio skyriaus dalis. Jie tiekiami parduotuvėms su medžioklės reikmenimis visoje šalyje ir užsienio parduotuvėms.

„Fomei“ prekės ženklo produktai yra kuriami ir parduodami remiantis kruopščiais rinkos tyrimais, kuriuos mūsų darbuotojai atlieka ypač ES šalyse. Tai garantuoja viso portfelio produktų pažangumą.

Ilgalaikį visų rinkoje tiekiamų „Fomei“ gaminių aptarnavimą užtikrina specialus aptarnavimo skyrius.

Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų