Kategorijos

Prekių sąrašas pagal gamintoją Foma

Nuo 1921 m. Fotografijos plokštelės ir perdirbimo chemikalai iš pradžių buvo gaminami su prekės ženklu FOMA. Šiuo metu UAB „FOMA BOHEMIA“ gamykla gamina nespalvotus fotofilmus (neigiamus ir atvirkštinius), fotografinius popierius tiek MG (daugiapakopiai), tiek fiksuotos klasės ir įvairių rūšių perdirbimo chemikalus.

Tarp unikalių „B&W“ nuotraukų medžiagų galite rasti neigiamą plėvelę „Fomapan 200“, atvirkštinį filmą „Fomapan R“, specialų šilto tono popierių „Fomatone MG“, kontaktinį spausdinimo popierių „Fomalux“, stabilų neigiamą kūrėją „Fomadon Excel“ („X-tol“ rūšis), teigiamą ir neigiamą kūrėją „Foma Universal Developer“. , želatinos fotografinė emulsija ir kt.
Filmai

Neigiami ir atvirkštiniai fotografijos filmai
Šiuolaikiniame FOMA nespalvotų nuotraukų filmų asortimente yra panchromatiniu būdu jautrių neigiamų filmų, kurių greitis yra ISO 100, 200 ir 400, vertės. Šios plėvelės gaminamos 35 mm, 36, 24 ekspozicijoms ir ilgiems ritiniams, taip pat 120 dydžio ir lakštams. 100 ir 200 ISO greičių filmai. Tuo pačiu metu mūsų įmonė ir toliau gamina nespalvotus filmus FOMAPAN R, naudojamus skaidrėms fotografuoti ir filmams kurti.
Filmai - gaminiai

FotoGRAFINIAI dokumentai

MG popierius ir rūšiuoti fotopopierius ant RC & FB, „Warmtone MG“ popierius, specialus popierius, emulsija
Mūsų nespalvotų fotografinių popierių rinkinį sudaro daugiapakopiai (MG) / variantinio kontrasto (VC) fotografiniai popieriai, pagaminti tiek ant derva padengto (RC) pagrindo, tiek su pluošto / baryta pagrindu (FB), neutralaus tono ir šilto tono. Dar galima įsigyti fiksuotų pažymių dokumentus. Specialiuose popieriuose toliau gaminame kontaktinio spausdinimo popieriaus FOMALUX ir šilto tono popierius, padengtus natūraliu pagrindu FOMATONE MG Classic 532, 542. Kaip papildomą produktą tiekiama fotoemulsija su želatina.
Popieriai - gaminiai

Chemikalai

Plėvelių ir popieriaus kūrėjai, fiksatoriai, toneriai, uždarymo vonia, drėkinamosios medžiagos, emulsija
Visi perdirbimo ir kiti chemikalai yra sukurti ir pagaminti FOMA gamykloje, kad geriausiai atitiktų mūsų pačių fotografinių filmų ir popieriaus savybes. Mes galime Jums pasiūlyti platų neigiamų ir teigiamų kūrėjų asortimentą tiek skystų, tiek miltelių pavidalu, skysčių greitajame fiksatoriuje ir miltelių rūgščių fiksatoriuje, sepijos ir indigo tonikuose, stabdančioje vonioje, drėkinamojoje medžiagoje ir emulsijoje.

Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų
Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų