Kategorijos

Specialūs pasiūlymai

Prekių sąrašas pagal gamintoją Hollyland

„Hollyland Technology“ yra pirmaujanti gamintoja, daugiausia dėmesio skirianti bevielio duomenų, vaizdo, garso perdavimo sprendimams ir HDMI bei „Intercom“ produktams.

„Hollyland R&D“ komandoje yra daugiau nei 30 ir daugiau dizainerių bei inžinierių, kurie daugiausia dėmesio skiria pažangiausių technologijų teikimui pirmaujančiame belaidžio perdavimo sektoriuje, išlaikydami konkurencingiausius ir išsamiausius sprendimus, kad patenkintumėte visus jūsų HD belaidžio vaizdo perdavimo ir HDMI sprendimų poreikius. „Hollyand“ kasmet investuoja daugiau nei 25% savo pajamų į naujų projektų kūrimą, todėl „Hollyland“ tapo konkurencingiausiu prekės ženklu pasaulinėje rinkoje. „Hollyland“ jau užmezgė verslo santykius su daugeliu garsių kompanijų visame pasaulyje. Pardavimų paskirstymas yra gerai įsitvirtinęs, kad teiktų greitą tiekimo grandinę ir leistų mūsų klientams gauti pirmuosius aukštųjų technologijų ir patogius „Hollyland“ produktus.

„Hollyland“ sustiprina savo įsipareigojimą siekti aukštos kokybės, įvairinti produktus teikiant specialias paslaugas ir palaikymą. Mes esame jūsų vieno langelio paslaugos, teikdami profesionalius belaidžio vaizdo ir garso perdavimo sprendimus visiems jūsų poreikiams.

Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų
Rodoma 1 - 15 iš 15 dalykų