DJI Mavic Air 2S Dronas

CP.MA.00000359.01

Nauja prekė

DJI_logo.jpg

1 colio CMOS jutiklis, galingos autonominės funkcijos ir kompaktiškas korpusas, sveriantis mažiau nei 600 g, DJI Air 2S yra geriausias dronas keliaujantiems kūrėjams.

Smulkiau

1 Vienetas

Pristatymas 2-4d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

999,00 €

Charakteristikos

Garantija 24 mėn

Apie prekę

DJI Mavic Air 2S Dronas 

Užfiksuokite viską
1 colio CMOS jutiklis, galingos autonominės funkcijos ir kompaktiškas korpusas, sveriantis mažiau nei 600 g, DJI Air 2S yra geriausias dronas keliaujantiems kūrėjams. Pasiimkite šį „viskas viename“ antenos galiūną su savimi bet kur, kad patirtumėte ir įamžintumėte savo pasaulį nuostabiai detaliai.

Didelis pasaulis, didelis jutiklis
Įrengtas 1 colio vaizdo jutiklis ir dideli 2,4 μm pikseliai, DJI Air 2S gali filmuoti 5,4K/30fps ir 4K/60fps vaizdo įrašus. Užfiksuokite bet kurią akimirką sodriu aiškumu ir autentiškais spalvų tonais, kurių ji nusipelnė.

Įjunkite naktį
Užfiksuokite pasaulio žavesį, net kai jis tamsėja. Dėl didelio dinaminio diapazono, didelės skiriamosios gebos ir tikslaus spalvų atkūrimo net ir prasto apšvietimo scenos yra ryškios ir ryškios.

Fotografuokite RAW formato nuotraukas, kurių dinaminis diapazonas yra iki 12,6 padalų, kad užfiksuotumėte daugiau vaizdinės informacijos kiekvienoje scenoje, net kai apšvietimo sąlygos yra prastos arba sudėtingos. Tai suteikia daugiau lankstumo atliekant papildomą apdorojimą, suteikiant kūrėjams daugiau galimybių gauti norimą išvaizdą.

Hiperlapsas ir panorama
Paspartinkite laiką ir judėjimą vienu bakstelėjimu sukurdami įspūdingą hiperlapsą. Taip pat panorama galite užfiksuoti didesnius, detalesnius savo aplinkos kadrus.

Pristatome MasterShots
Kita „QuickShots“ evoliucija, „MasterShots“ yra pažangi išmanioji funkcija, suteikianti vartotojams geriausius kadrus bet kurioje vietoje vos vienu bakstelėjimu. Tiesiog pasirinkite objektą ir dronas filmuos, atlikdamas dešimt skirtingų manevrų iš eilės, išlaikydamas objektą centre ir vėliau sukurdamas trumpą kinematografinį vaizdo įrašą.

Aplinkos jutimas
DJI Air 2S turi galimybę suvokti savo aplinką keturiomis kryptimis: aukštyn, žemyn, pirmyn ir atgal. Pažangių pilotų pagalbos sistemų (APAS 4.0) algoritmai buvo dar patobulinti, todėl DJI Air 2S gali aktyviai vengti kliūčių sudėtingesniuose scenarijuose ir dideliu greičiu.

O3 transmisija
DJI Air 2S turi pažangiausią DJI O3 (OcuSync 3.0) vaizdo perdavimo technologiją, kuri užtikrina itin sklandų, aiškų ir patikimą vaizdo tiekimą.

Saugesnis dangus su ADS-B
DJI Air 2S suteikia papildomą oro erdvės saugumo lygį su pramonėje pirmaujančia AirSense saugos sistema. Tai gauna automatinio priklausomo stebėjimo transliavimo (ADS-B) skrydžio vietos informaciją iš jūsų vietovėje esančių lėktuvų ir sraigtasparnių, kurie perduoda ADS-B signalus, rodo tuos orlaivius žemėlapyje ir teikia garso ir vaizdo įspėjimus per programą DJI Fly, kad padėtų jums. saugoti, kad dronas nepakliūtų tiems orlaiviams.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: