DJI Mini 3 Pro with DJI RC Remote Controller dronas

CP.MA.00000492.01

Nauja prekė

DJI_logo.jpg

Apima naująjį DJI RC, kuriame yra iš anksto įdiegta DJI Fly programa, ir integruotas 5,5 colio HD ekranas, užtikrinantis ryškų vaizdą net esant tiesioginiams saulės spinduliams.

Smulkiau

3 Prekės

Pristatymas 2-4d.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

1 015,00 €

Charakteristikos

Garantija 24 mėn

Apie prekę

DJI Mini 3 Pro with DJI RC Remote Controller dronas

Apima naująjį DJI RC, kuriame yra iš anksto įdiegta DJI Fly programa, ir integruotas 5,5 colio HD ekranas, užtikrinantis ryškų vaizdą net esant tiesioginiams saulės spinduliams.

Nepaprastai Mini
Miniatiūrinis, itin galingas DJI Mini 3 Pro yra toks pat galingas, kaip ir nešiojamas. Mažiau nei 249 g sveriantis ir patobulintomis saugos funkcijomis jis ne tik atitinka reguliavimą, bet ir yra saugiausias savo serijoje. Su 1/1,3 colio jutikliu ir aukščiausios klasės funkcijomis jis iš naujo apibrėžia, ką reiškia skraidyti Mini.

Supakuota su našumu
„Mini 3 Pro“ turi visiškai naują išvaizdą, optimizuotą, kad iš kiekvieno skrydžio išnaudotų daugiau. Dėl didesnių sraigtų, aerodinaminio kėbulo pakreipimo ir galingos kliūčių jutimo sistemos supaprastinta konstrukcija leidžia pailginti skrydžio laiką ir padidinti saugumą.

    Skristi per dieną
    Skristi naktį


Užfiksuokite šviesos ir šešėlių subtilumą išvykdami į dienos kelionę.
Vakare fotografuokite aiškiai ir mažiau triukšmo.
Mėgaukitės akimirka, būkite ištikimi savo kūrybiniam procesui ir patikėkite „Mini 3 Pro“, kad užfiksuotumėte savo pasaulį.

„DJI Mini 3 Pro“ puikiai tinka įvairioms apšvietimo sąlygoms, todėl visada galite būti pasirengę kurti. 1/1,3 colio CMOS jutiklis turi dvigubą pradinį ISO ir palaiko tiesioginį HDR filmuotos medžiagos išvestį. [3] Kiekvienas vaizdas praturtintas didesniu dinaminiu diapazonu, kad būtų atskleista daugiau šviesių ir šešėlių detalių.

Mėgaukitės išskirtiniais oro fotografijos standartais su didesniais 2,4 μm pikseliais ir f/1,7 diafragmos santykiu. Turint daugiau šviesos, jūsų vaizdai atrodys tikroviški net esant prastam apšvietimui.

Aerofotografija padaryta teisingai
Perkelkite turinį į kitą lygį su nuostabiais 4K HDR vaizdo įrašais [3] ir 48 MP RAW nuotraukomis. Stebėkite sodriu kiekvieno vaizdo aiškumu, net kai priartinate. Arba sulėtinkite veiksmus, kai pasaulis tampa siautulingas, naudodami dramatišką 1080p/120fps sulėtintą vaizdo įrašą.

Pergalvotas gimbalas siūlo platesnį sukimosi diapazoną fotografuojant žemu kampu ir tikro vertikalaus fotografavimo režimu, suteikiant begalines kūrybines galimybes. Kiekvienas šio veido patobulinimo aspektas buvo kruopščiai apgalvotas, kad „Mini“ pakiltų į dar nematytas aukštumas.

Sulenkite ir eikite
Keliaujantiems kūrėjams svarbiausia yra be rūpesčių. Mažiau nei 249 g sveriančiam „Mini 3 Pro“ nereikia registruotis daugelyje šalių ir regionų. [1] Sulankstomas ir kompaktiškas dizainas taip pat leidžia lengvai nešiotis su savimi į kitą žygį, paplūdimio dieną ar ekspromtu savaitgalį. Būkite pasirengę užfiksuoti kvapą gniaužiančius kadrus, kai užplūsta įkvėpimas.

Saldus oro laikas
Užfiksuokite ir tyrinėkite daugiau savo apylinkių pailgindami iki 34 minučių skrydžio laiką. „DJI Mini 3 Pro“ išmanioji skrydžio baterija
yra itin lengvas ir turi pakankamai galios, kad patenkintų jūsų fotografavimo iš oro poreikius.

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: