Sale! Objektyvas Canon EF-S 24mm f/2.8 STM View larger

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

New product

CANON.jpg

Objektyvas, kuris lydės jus visur. Lengvai nešiojamas plokščiasis objektyvas, puikiai tinkantis kelionių ir gatvės fotografijai. Jo pažangus optinis dizainas užtikrina aukštą vaizdo kokybę, o didelė f/2,8 maksimali diafragma leidžia nuo rankos fotografuoti prietemoje. STM fokusavimas įgalina sklandų, beveik begarsį automatinį fokusavimą darant vaizdo įrašus.

More details

2 Items

Pristatymas 1-2d.

155,00 €

Add to wishlist

Data sheet

Lens typePrime lens
SpecificationWide angle
PurposeDSLR Camera
Filter diameter52mm
Weight127 g
Guarantee24 mėn

More info

Canon EF-S 24mm f/2.8 STM

Lengvai nešiojamas plokščiasis objektyvas, puikiai tinkantis kelionių ir gatvės fotografijai. Jo pažangus optinis dizainas užtikrina aukštą vaizdo kokybę, o didelė f/2,8 maksimali diafragma leidžia nuo rankos fotografuoti prietemoje. STM fokusavimas įgalina sklandų, beveik begarsį automatinį fokusavimą darant vaizdo įrašus.

Pranašumai

  • Itin plonas plokščiasis dizainas
  • Natūrali, žmogaus regai artima perspektyva
  • Sklandus ir tylus fokusavimas filmuojant*
  • Fotografuokite prietemoje naudodami didelę diafragmą
  • Artimas fokusavimas iki 0,16 m atstumu

Ypatybės išsamiai

Lengvas nešioti „blyno“ dizainas
EF-S 24mm f/2.8 STM yra vos 22,8 mm gylio ir sveria vos 125 g, tad yra itin lengvai nešiojamas objektyvas, leidžiantis bet kur keliauti su savuoju EOS. Be to, dėl savo miniatiūriško dizaino jis yra ir nepastebimas, o tai labai paranku gatvės fotografijoje.

Natūrali perspektyva
Su APS-C EOS korpusu naudojamas 24 mm židinio nuotolis suteikia tokį pat regos kampą kaip 38 mm objektyvas, naudojamas su viso kadro DSLR fotoaparatu. Toks kampas yra artimas žmogaus regai, tad jūsų nuotraukos teiks natūralumo įspūdį ir pojūtį.

Sklandus, tylus fokusavimas
Beveik begarsis STM fokusavimas sparčiai užsifiksuoja darant nuotraukas ir užtikrina sklandų fokusavimo perėjimą darant vaizdo įrašus, tad jūsų medžiagoje nebus nepageidaujamo fokusavimo triukšmo.*

Plati diafragma fotografavimui prietemoje
Sparti f/2,8 maksimali diafragma įleidžia daug šviesos, tad suteikia galimybę fotografuoti prietemoje be blykstės. Taip pat ji puikiai tinka kurti mažo lauko gylio efektus, kai objektas išskiriamas iš minkšto, išfokusuoto fono.

Pažangus optinis dizainas
Didelis atsparumas blyksėjimui ir spalvų iškraipymui leidžia džiaugtis stulbinančiu ryškumu visoje kadro apimtyje. Norėdami pažvelgti į pasaulį iš arti, galite prisiartinti prie mažų objektų iki 16 cm atstumu. 

Accessories

30 other products in the same category: