Manfrotto roller bag Runner-50 (MB MN-R-RN-50) lagaminas

139078

Nauja prekė

manfrotto logo

     Tiek fotografinis sulankstomas dėklas, tiek kelioninis lagaminas
     Tinka keliems DSLR ir objektyvams
     Reguliuojami skirstytuvai organizavimui
     Atskiras skyrius nešiojamam kompiuteriui
     Dengtas audinys lengvam valymui

Smulkiau

2 Prekės

Pristatymas 5 d.d.

260,00 €

Charakteristikos

Tipas Lagaminas
Paskirtis Veidrodiniam fotoaparatui
Telpantis kompiuteris 15" colių
Išmatavimai 500 x 350 x 200
Svoris 3300 g
Garantija 24 mėn

Apie prekę

Manfrotto roller bag Runner-50 (MB MN-R-RN-50) lagaminas

„Manfrotto Manhattan Runner-50“ fotoaparato ir nešiojamojo kompiuterio ritininis krepšys puikiai tinka dažnai keliaujantiems fotografams ir žmonėms, kurie visada keliauja su savo fotografijos rinkiniu.

Pagaminta ir sukurta specialiai keliautojams, ji atitinka griežčiausius rankinio bagažo dydžių reglamentus*. Jame yra du ratai, padedantys nešti sunkią įrangą, ir priekinė greito prieigos kišenė 15 colių nešiojamam kompiuteriui, priedai ir antrinė viršutinė prieiga prie nuotraukų įrankių.
Šis ritininis maišelis yra su firminiu nuimamu įdėklu, iš karto duodančiu du maišus viename: naudokite fotoaparato maišelį kaip kuprinę dėl dviejų patogių petnešų, o „Runner-50“ ritininį maišelį naudokite kaip įprastą kelioninį bagažą, apsaugodami savo drabužius ir asmeninius daiktus. daiktai su dviem kryžminėmis juostomis. Jei jums tiesiog reikia pasiimti savo fotografavimo įrangą, tiesiog nuimkite vidinį maišelį ir naudokite jį kaip kuprinę dviejų patogių petnešų dėka.

Be to, itin funkcionaliame vidiniame maišelyje yra atnaujintas „Flexy Camera Shell“ - novatoriška „Manfrotto“ sukurta apsaugos sistema. Šis ritininis maišelis gali tilpti ne tik jūsų DSLR su 70/200 mm objektyvu, antru DSLR korpusu ir iki 3-4 objektyvų, bet ir patogiai tinka „Premium CSC“, pavyzdžiui, „Sony A9“ su papildomais objektyvais ir „DJI Mavic“ „Pro 2“ kombinuotas rinkinys.

Priekyje „NeverLose“ trikojo laikiklio sistema leidžia nešiotis trikojį, riedlentę ir asmeninius daiktus, pavyzdžiui, striukę.

Krepšys pagamintas iš aukščiausios kokybės, kruopščiai atrinktų medžiagų: aukštos kokybės balistinis audinys apsaugo jūsų krepšį nuo įbrėžimų, o padengta medžiaga apatinėje dalyje leidžia lengvai išvalyti krepšį. Visas išorinis audinys yra atsparus vandeniui, o esant blogoms oro sąlygoms taip pat tiekiama apsauga nuo lietaus.

*Prieš skrisdami patikrinkite dabartinius oro linijų reikalavimus. Atminkite, kad perkrovus maišą, jis išsiplės.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: