Manfrotto roller bag Pro Light Reloader 55 (MB PL-RL-55) lagaminas

88593

Nauja prekė

manfrotto logo

     Ritininis krepšys profesionaliai įrangai
     Tinka keliems DSLR ir objektyvams
     Reguliuojami skirstytuvai organizavimui
     Atskiras skyrius nešiojamam kompiuteriui ir planšetiniam kompiuteriui
     „Ripstop“ nailono vandenį atstumiantis paviršius

Smulkiau

3 Prekės

Pristatymas 5 d.d.

350,00 €

Charakteristikos

Tipas Lagaminas
Paskirtis Veidrodiniam fotoaparatui
Telpantis kompiuteris 15" colių
Išmatavimai 550 x 350 x 230
Svoris 4900 g
Garantija 24 mėn

Apie prekę

Manfrotto roller bag Pro Light Reloader 55 (MB PL-RL-55) lagaminas

Šis „Pro Light Reloader-55“ kameros ritininis krepšys, skirtas DSLR ir vaizdo kameroms, yra idealus priedas fotografams, kurie visada yra kelyje.

Pagaminta ir sukurta specialiai keliautojams, ji tinka tarptautiniams rankinio bagažo dydžiams* ir yra saugi bei amortizuojanti. Šis ritininis maišas turi daugybę sustiprintų pertvarų, užtikrinančių maksimalų vidinės konfigūracijos lankstumą. Priklausomai nuo naudojamų pertvarų skaičiaus, jis sveria apie 4,2 kg - 4,9 kg, todėl jis yra sunkus ir pakankamai lengvas. Išorinis krepšio apvalkalas pagamintas iš aukštos kokybės „Pro-Light Rip-Stop“ nailono audinio, kuris yra atsparus vandeniui, kad jūsų įranga būtų apsaugota nuo atšiaurių oro sąlygų, o kampai ir apačia buvo apsaugoti, kad būtų išvengta dažno naudojimo. .

Keturių pakopų rankena suteikia tvirtumo, paliekant pakankamai vietos įvairiems įrankiams, galite nešiotis ne tik sugriebtą DSLR, pritvirtintą prie 400/2,8 objektyvo, 200–400/4 ar atskirtos 500/4. kad galėtų patogiai sutalpinti „Canon C100“ su šviesos stovais. Pritaikykite savo krepšį pagal savo įrangą su dalikliais, kuriuos galima lengvai sureguliuoti, atsižvelgiant į tai, kas vyksta tą dieną. Taip pat galite pasirinkti idealius ritininių ašmenų tipo ratus, jei norite pakeisti standartinius TPU+ABS ilgaamžius 84 mm guolius.

Jei nerimaujate, kad jūsų fotoaparato įranga bus sugadinta, kai esate kelyje, šiame krepšyje yra įmontuota išmanioji fotoaparato apsaugos sistema, kuri sugers smūgį. Be to, naudojant TSA patvirtintą kombinuotą užtrauktuką, jūsų vertingiausi daiktai bus saugūs, kad ir kur būtumėte.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: