CineStill 50Daylight 135 36 Fine Grain Color Negative Film fotojuostelė

Nauja prekė

CINESTILL 50Daylight yra ISO 50/18° greičio dienos šviesos subalansuota (5500K) spalvota negatyvo kino juosta, skirta fotografuoti.

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

15,50 €

Charakteristikos

Formatas 135

Apie prekę

CineStill 50Daylight 135 36 Fine Grain Color Negative Film fotojuostelė

Ryškiausias ir geriausių grūdėtumo spalvų negatyvas pasaulyje

CINESTILL 50Daylight yra ISO 50/18° greičio dienos šviesos subalansuota (5500K) spalvota negatyvo kino juosta, skirta fotografuoti. Remiantis originalia Vision3 50D emulsija, ši plėvelė paruošiama ir suvyniojama švariam ir saugiam standartiniam fotolaboratorijos apdorojimui arba Cs41 kūrimui namuose, tačiau ji taip pat gali būti apdorojama naudojant Cs2 chemiją mažo kontrasto kino negatyvams. Idealiai tinka fotografuoti ryškioje šviesoje su plačiomis diafragmomis ir didelės raiškos, mažo grūdėtumo vaizdams kurti.

Šio filmo ekspozicijos platuma pranoksta bet kokį skaitmeninį ir net dauguma kitų filmų gali tikėtis pasiekti. Naudodami 50D galite pasiekti gražių rezultatų įvertinę ISO 12–100, nereikalaujant tiesioginio apdorojimo. Nesvarbu, kaip matuojate, beveik nematysite grūdėtumo, tačiau spalvai, kontrastui, šešėlių detalėms ir paryškinimui turės įtakos pasirinktas ISO, kuriuo matuojate. Jei eksponuosite esant mažesniam ISO, gausite šiltesnius vaizdus su didesne ryškumu.

Mūsų naujas ir patobulintas gamybos procesas prailgina 50D galiojimo laiką, o pasibaigus galiojimo laikui lieka mažiau pastebimų artefaktų. Ši emulsija yra optimizuota hibridinei darbo eigai, idealiai tinka nuskaitymui, ir sukuria nemokamą kontrasto kreivę optiniam spausdinimui ant RA-4 popieriaus, kai jis apdorojamas C-41 chemijos būdu.

FUNKCIJOS

    Spalvota negatyvo kino emulsija
    120 vidutinis formatas
    Saugus apdoroti C-41 fotolaboratorijoje (be Remjet pagrindo)
    Dėl to atsiranda nedidelis halation efektas
    Subalansuota dienos šviesa (5500K)
    Neprilygstama paryškinimo ir šešėlių platuma
    Didelė skiriamoji geba ir smulkūs grūdeliai užtikrina maksimalų ryškumą
    Gamyklinis ritinys

Galiojimo laikas: naujos dėžutės CineStill plėvelės galiojimo laikas pailgėja, o pasibaigus galiojimo laikui yra mažiau pastebimų artefaktų, tačiau norint pasiekti optimalių rezultatų, ją reikia laikyti šaldytuve ir nufilmuoti per 6 mėnesius nuo įsigijimo. Eksponuota plėvelė turi būti nedelsiant apdorota C-41 chemijos būdu, kad būtų išsaugota latentinė vaizdo platuma ir spalvų tikslumas. Visos dabartinės „CineStill“ produkcijos galiojimo laikas yra dveji metai nuo pagaminimo datos, nurodytos ant dėžutės. Jei turite ankstesnę 50D produkciją (be mažmeninės prekybos dėžutės) arba jūsų filmas neturi galiojimo pabaigos datos, tikėtina, kad jis senas.


Pastaba: ši emulsija iš pradžių buvo sukurta taip, kad būtų apdorotas ECN-2 kino filmų apdorojimas, ir vis tiek gali būti apdorojama naudojant VISUS šiuos veiksmus arba su CineStill Cs2 „Cine Simplified“ rinkiniu, todėl gaunamas ištrauktas kontrasto negatyvas su žemesne gama, netinkamas spausdinti tamsioje patalpoje. Nors nėra remjet lipniojo sluoksnio, kuris užterštų ir išeikvotų chemines medžiagas, C-41 apdorojimas sukuria didesnį tankį ir gama, o tai yra palankesnė nejudančios fotografijos darbo eigoms. Bandymai rodo palankius standartinio C-41 apdorojimo rezultatus, palyginti su ECN-2 kino filmų apdorojimu, atliekamu profesionaliose laboratorijose. Ilgalaikis archyvo stabilumas nebuvo išbandytas pastaruosius 9 metus. Archyvų ilgaamžiškumo lūkesčiai turėtų būti kažkur tarp „Kodachrome“ ir daugumos C-41 filmų. Pakeisime visus ritinius, kuriuose yra defektų. Mes neprisiimame jokios atsakomybės, išskyrus įsigytos originalios plėvelės pakeitimą.

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: