Išpardavimas! Delkin Cfast Cinema 256GB 2.0 R560/W495 atminties kortelė Padidinti

Delkin Cfast Cinema 256GB 2.0 R560/W495 atminties kortelė

DDCFST560256

Nauja prekė

delkin-industrial-logo-400web.jpg

„Delkin Devices Cinema CFast 2.0“ atminties kortelė, teikianti neprilygstamą greitį, tinkantį profesionaliems fotografams ir videografams, gali fiksuoti nepriekaištingą kino kokybės filmuotą medžiagą net ir reikliausiuose fotografavimo režimuose, įskaitant DCI 4K ir „Full HD“

Smulkiau

3 Prekės

Pristatymas 5 d.

300,00 €

-50,00 €

350,00 €

Charakteristikos

TipasCF - Compact flash
Talpa256 GB
Garantija24 mėn

Apie prekę

Delkin Cfast Cinema 256GB 2.0 R560/W495 atminties kortelė

„Delkin Devices Cinema CFast 2.0“ atminties kortelė, teikianti neprilygstamą greitį, tinkantį profesionaliems fotografams ir videografams, gali fiksuoti nepriekaištingą kino kokybės filmuotą medžiagą net ir reikliausiuose fotografavimo režimuose, įskaitant DCI 4K ir „Full HD“ vaizdo įrašą 120 kadrų per sekundę greičiu. Greitas, efektyvus ir patikimas: „Cinema CFast 2.0“ yra kortelė, nuo kurios galite priklausyti, kai ji yra svarbiausia.

Technologiškai pažengęs „CFast 2.0“ įrašymo greitis
Naudodama naujausią „SATA III“ sąsają ir pasirinktinį programavimą, „Cinema CFast 2.0“ atminties kortelė siūlo nepalyginamą įrašymo spartą - iki 495 MB / s. Tai garantuoja aukščiausią našumą reikalaujančiuose kino filmavimo režimuose, įskaitant HD, „Ultra HD“ ir „DCI 4K“ vaizdo įrašus, taip pat „RAW“ fotografavimo serijos būdu režimu.

Supaprastinta darbo eiga
Pasiekusi stulbinantį 560 MB / s, „Cinema CFast 2.0“ atminties kortelė gali pasigirti perdavimo greičiu, kuris supaprastina vartotojo darbo eigą ir užtikrina greičiausią, efektyviausią duomenų perdavimą iš kortelės į kompiuterį. Didelių failų perkėlimas saugoti ar taisyti yra greitesnis ir lengvesnis nei bet kada anksčiau, neskubant laukti duomenų išsikrovimo. Tai idealiai tinka fotografams ir videografams, kuriems reikia greitai iškelti duomenis ir grįžti prie fotografavimo.

Išbandyta suderinamumui
Kiekviena kortelė buvo išbandyta daugybe testų, kad būtų užtikrintas visiškas „Canon“, „Blackmagic“, „Atomos“ ir kitų pirmaujančių prekės ženklų * vaizdo įrangos funkcionalumas ir našumas. „Cinema CFast 2.0“ atminties kortelė, sukurta patenkinti didelius šiandienos transliavimo, kino ir fotografijos pramonės poreikius, yra ta kortelė, kuria galite pasitikėti, norėdami greitai ir patikimai fotografuoti ir filmuoti.

* Šiuo metu nesuderinamas su ARRI
funkcijos

    Parengta HD, „Ultra HD“ ir „DCI 4K“ vaizdo įrašams
    Skirta fotografijoms, kine ir transliacijai
    Išbandyta vadovaujant „CFast 2.0“ pagrindiniams kompiuteriams, įskaitant
    „Canon“, „Blackmagic“ ir „Atomos“
    Skaitymo greitis: 560 MB / s
    Rašymo greitis: 495 MB / s
    Integruotas susidėvėjimo išlyginimas ir klaidų taisymas

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: