Lowepro Pro Roller X300 AW lagaminas

Nauja prekė

lowepro-logo.png

Pro Roller x-serijos produktai – tai patrauklios išvaizdos funkcionalūs lagaminai. Šie lagaminai pasižymi ne tik išskirtiniu saugumu ir patogiu vidinės erdvės organizavimu, bet ir daugybe kitų papildomų savybių. Lowepro sukūrė padidintas užtrauktukų spynelių metalines kilpeles.

Video

www.lowepro.com

Smulkiau

1 Vienetas

Pristatymas 5 d.d.

358,00 €

Charakteristikos

TipasLagaminas
PaskirtisVeidrodiniam fotoaparatui
Telpantis kompiuteris17" colių
Svoris6600 g

Apie prekę

Lowepro Pro Roller X300 AW lagaminas

Pro Roller x-serijos produktai – tai patrauklios išvaizdos funkcionalūs lagaminai. Šie lagaminai pasižymi ne tik išskirtiniu saugumu ir patogiu vidinės erdvės organizavimu, bet ir daugybe kitų papildomų savybių. Lowepro sukūrė padidintas užtrauktukų spynelių metalines kilpeles. Jas galima sujungti ir užrakinti ištraukiamo troselio pagalba ir pritvirtinti prie TSA LOCK spynos su 3-jų skaičių kodu. Unikali Reserve Pack savybė lagaminą leidžia nešiotis dviem būdais. Atsekite apatinį užtrauktuką ir pasieksite išimamą lagamino kuprinę. Naudojant kuprinę, į lagaminą sutalpinkite kitus turimus daiktus ir užsegę priduokite jį skrydžio registracijai arba saugojimui. Viršutinę lagamino rankeną galima naudoti kaip stovą (sriegis ¼"), pritvirtinant prie jos fotoaparatą ar papildomą apšvietimo įrangą. Lagamino nugarėlėje yra įmontuota ištraukiama atraminė kojelė, naudojama patogiam lagamino fiksavimui 45° padėtyje.

Taip pat yra: nuimamas stovo laikiklis, SlipLock kilpos papildomiems dėkliukams pritvirtinti, priekinis skyrius nešiojamam kompiuteriui įdėti, atminties ir ID kortelių kišenėlės, papildoma erdvė dokumentams ir asmeniniams daiktams.

Savybės:

  • Talpa: 1-2 DSLR fotoaparataio su baterijų laikikliu, 8-10 objektyvai, priedai, nešiojamas kompiuteris iki 17".
  • Telpantis kompiuteris: iki 17''
  • Trikojis ar monokojis
  • Aksesuarai ir asmeniniai daiktai
  • Vidiniai matmenys: 39.7 x 17.6 x 57 cm
  • Išoriniai matmenys: 43.3 x 26.7 x 64.5 cm
  • Svoris: 6,6 kg
  • Spalva: Juoda

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: