Kategorijos

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

Prekių ženklai Yra 68 prekių ženklai

puslapyje
Rodoma 1 - 24 iš 68 dalykų
 • 3L

     3L jau daugiau nei 35 metus yra aukštos kokybės, lipnios nuotraukų montavimo, „scrapbooking“ ir popieriaus amatų produktų namai. Visi jų produktai yra sukurti taip, kad atitiktų aukščiausius nuotraukų montavimo, iškarpų ir popieriaus amatų poreikius. Štai kodėl visi jų produktai yra 100% saugūs. Štai kodėl - kai jie gamina savo gaminius, juos daro. Visi jų produktai naudoja rūgščių, akrilo pagrindu veikiančius slėgio jutiklius, kad saugiai išsaugotų savo prisiminimus ateinančioms kartoms.

 • Agfa photo

     Nuo 1867 m. „AgfaPhoto“ yra nuolatinis vartotojų vaizdavimo produktų naujovė visame pasaulyje. Šiandien jų licencijų partneriai teikia platų produktų ir paslaugų spektrą, kad būtų galima užfiksuoti, apdoroti, spausdinti, saugoti ir dalytis nuotraukomis ir prisiminimais pagal „AgfaPhoto“ prekės ženklą, kuris leidžia ir skatina žmones dalytis mažais dalykais, kurie daro ypatingą gyvenimą.

 • Azden

     Įkurta 1952 m., Tokijuje, Japonijoje, „Azden“ turi daugiau nei 60 metų patirtį, kad galėtų atkurti garso įrangos gamybos patirtį. „OEM“ gamintojas „Azden“ savo gaminius pateikė daugeliui geriausių garso ir elektronikos prekių ženklų. Dabar gerai žinomas ir nepriklausomas prekės ženklas „Azden“ gerai žinomas visame pasaulyje. „Azden“ misija specializuojasi mikrofonų ir belaidžio garso įrašų gamyboje, teikdama vaizdo įrašų kūrėjams ir filmų kūrėjams kokybišką garso įrangą už prieinamą kainą.

     „Azden USA“, įsteigta 1984 m., Yra visiškai priklausanti „Azden Corporation“, Japonijos, dukterinė įmonė, teikianti „Azden“ produktų pardavimo, rinkodaros ir klientų aptarnavimo paslaugas Amerikoje, Europoje ir Afrikoje. Azden JAV biurai šiuo metu gyvena Mt. Arlingtonas, Naujasis Džersis.

 • Camelion

  „Camelion“ specializuojasi kokybiškų akumuliatorių, įkroviklių, žibintuvėlių, šviestuvų ir su akumuliatoriumi susijusių produktų tyrimuose, plėtroje ir gamyboje. Mūsų tarptautinė reputacija remiasi plačiu verslo partnerių (platintojų, gamintojų ir sandėlių, klientų aptarnavimo) tinklu, kurie užtikrina, kad vartotojai galėtų nusipirkti „Camelion“ gaminius bet kur ir bet kada.
  Nuo 1997 m. Žemyninėje Kinijoje esančiose „Camelion“ gamyklose buvo gaminamas platus pirminių baterijų, įkraunamų baterijų, įkroviklių, žibintuvėlių, žibintų ir maitinimo priedų asortimentas. Mūsų gamyklos nuolat pristato ne tik kokybiškus ir patikimus produktus, bet ir laikėsi socialinės atsakomybės filosofijos.

 • Delkin Devices

     Amerikos gamintojas „Delkin“ buvo įkurtas 1986 m. Ir šiandien yra žinomas kaip aukštos kokybės „flash“ atminties gamybos ir pramonės reikmėms įmonė. „Delkin“ atminties kortelės yra suprojektuotos ir surenkamos Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra viena iš greičiausių ir patikimiausių rinkoje.

     Tikslinė grupė yra patyrę vartotojai, profesionalūs fotografai ir filmų kūrėjai, kuriems reikia maksimalaus našumo reikalaujančioms užduotims. Produktų asortimentas apima viską nuo 4S suderinamų fotoaparatų arba „smartphonach“ įrenginių, skirtų „microSD“ kortelėms, arba super-CFast 2.0 kortelėms, kurių rašymo greitis iki 495 MB / s.

 • DJI

  DJI Bepiločiai orlaiviai, dronai

 • Focus

  Aš myliu savo nuotraukas

  Mes naudojame aukštesnę kokybę nei vidutiniškai panašūs produktai rinkoje, taip pat atliekame 50 proc. Visų pagamintų albumų kokybės patikrinimą, kad būtų užtikrintas geras kokybės tiekimas. Jei vis tiek turėtumėte patirti problemų dėl albumų, mes siūlome iki 20 metų garantiją „Focus“ albumai, o ne daugelis kitų prekių ženklų gali tai padaryti.

  Mūsų rėmai ir albumai gaminami Kinijoje ir visada naudojame Agrade kokybės medžiagą. Užtikriname, kad egzistuoja medžiagų ir miškų naikinimo sertifikatai, atitinkantys ES standartus.

 • Focus Sports Optics

  Mūsų binokliai ir šiuolaikiniai taikikliai yra geriausia ir įperkamiausia kolekcija, kurią mes kada nors turėjome - nuo mūsų geriausių modelių iki prieinamiausių serijų. Jūs galite saugiai nusipirkti norimą „Focus“ žiūroną ir visada pajusti, kad gausite pinigų už pinigus, įskaitant ir bendras garantijas.

  „Focus“ žiūronai prasidėjo devintojo dešimtmečio viduryje, kai pradėjome ilgą bendradarbiavimą su daugeliu pirmaujančių Japonijos ir Korėjos gamintojų. Aukšta kokybė ir puiki vertė už pinigus buvo mūsų šūkis nuo pat pradžių. Po 30 metų mes vis dar turime partnerystę su keliais gamintojais, kurie nuo pat pradžių buvo su mumis.

  Per daugelį metų didelė produkcijos dalis buvo perkelta į Kiniją, kur dauguma žiūronų yra šiandien. Mūsų partneriai iš Azijos naudoja vokiečių ir japonų įrangą su kompiuteriu valdomomis, itin tiksliomis objektyvo šlifavimo ir pažangiomis dengimo technologijomis, tokiomis kaip FMC („Full Multi Coated“) ir dielektrinė danga. Pasaulio pirmaujančios pramonės šakos Japonijoje tiekia aukščiausios kokybės stiklą mūsų žiūrovams, smulkmenoms ir šautuvams. „Focus“ binokliuose rasite fazės pataisytas prizmes ir objektyvo elementus, pagamintus iš išskirtinio ED (ypač mažos dispersijos) ir Lanthanide stiklo, taip pat užtikrinant maksimalų kontrastą, skiriamąją gebą ir šviesos perdavimą.

  Patvarios, tačiau lengvos medžiagos, tokios kaip polikarbonatas ir magnio lydiniai, yra naudojamos važiuoklėje ir kitose dalyse, kad būtų galima pasiūlyti daugiau praktinių, lankstesnių žiūronų. Be to, visi vandeniui atsparūs „Focus“ žiūronai yra užpildyti azoto dujomis, kad būtų išvengta oggingo ir užtikrintas tolygus veikimas visomis kitomis oro sąlygomis.

 • Fomei

  Kompanijos profilis  FOMEI buvo įkurta 1990 metais. Mūsų specializacija yra prietaisų, medžiagų ir priedų, skirtų vaizdams įrašyti, apdoroti ir saugoti, gamyba, pardavimas ir aptarnavimas tiek optikos, tiek fotografijos, tiek medicinos srityje.

  Mūsų produktai tuo pačiu prekės ženklu yra eksportuojami į daugiau nei 25 šalis ES ir už jos ribų.

  Esame visos srities tiekėjai, viskas tvarkoma iš vienos vietos. Produkto plėtrą, jo pardavimą ir numatomą mokėjimą, garantinį ir garantinį aptarnavimą užtikrina viena komanda.

  Verslo organizavimo ir klientų aptarnavimo požiūriu įmonė yra padalinta į šiuos skyrius:
  Nuotraukų skyrius

  Fotografijos skyrius tiekia prietaisus, medžiagas ir priedus specializuotų foto parduotuvių ir optikos parduotuvių mažmeninės prekybos vietose, taip pat profesionaliems fotografams, įstaigoms ir įmonių klientams. Tai garantuoja garantinį aptarnavimą.

  „Photo Division“ siūlo įvairius sprendimus, skirtus montuoti visų dydžių ir tipų fotostudijas. Medžiagos ir prietaisai, skirti naudoti profesionaliai ir profesionaliai fotografijai gaminti, taip pat yra šių sprendimų dalis.

  Medžioklės ir apžvalgos žiūronai yra pagrindinė šio skyriaus dalis. Jie tiekiami parduotuvėms su medžioklės reikmenimis visoje šalyje ir užsienio parduotuvėms.

  „Fomei“ prekės ženklo produktai yra kuriami ir parduodami remiantis kruopščiais rinkos tyrimais, kuriuos mūsų darbuotojai atlieka ypač ES šalyse. Tai garantuoja viso portfelio produktų pažangumą.

  Ilgalaikį visų rinkoje tiekiamų „Fomei“ gaminių aptarnavimą užtikrina specialus aptarnavimo skyrius.

 • Fujifilm

  Fujifilm fotoaparatai, sisteminiai fotoaparatai, instax, priedai.

 • Gopro

  „GoPro“ išlaisvina žmones švęsti akimirką, įkvėpdama kitus daryti tą patį. Nuo kamerų ir dronų iki programų ir priedų, viskas, ką mes darome, yra skirta padėti jums užfiksuoti gyvenimą, kai gyvenate, dalintis patirtimi ir perduoti kioską. Mes tikime, kad dalijimasis patirtimi daro juos prasmingesnius ir linksmesnius.

  „GoPro“ 2002 m. Įkūrė Nickas Woodmanas - banglentininkas, slidininkas ir automobilių sporto entuziastas, siekiantis geresnio būdo filmuoti save ir savo draugus. Tai, kas prasidėjo nuo 35 mm fotoaparato ir riešo dirželio, pagaminto iš senų kostiumų ir plastikinių iškarpų, išaugo į tarptautinę kompaniją, kuri pardavė daugiau nei 26 milijonus „GoPro“ fotoaparatų daugiau nei 100 šalių.

  Bet tai milijonai aistringų „GoPro“ vartotojų visame pasaulyje, kurie atgaivina magiją. Jie kiekvieną dieną mus žemina ir įkvepia nepaprastu kūrybiškumu, kuris padeda mums pamatyti pasaulį visiškai nauju būdu - ir atleidžia mus toliau kurti pačius nuostabiausius, novatoriškiausius produktus.

 • Hahnel

     „Hähnel industries Ltd“ yra viena iš pirmaujančių fotografijos priedų gamintojų. Bendrovė geriausiai atstovauja Vokietijos technologiją, derindama novatorišką dizainą su itin aukštos kokybės produktais.

  Po 58 metų veiklos „Hähnel“ dabar atstovauja visame pasaulyje daugiau nei 30 šalių.

  Mūsų technologija. Jūsų vaizduotė.

 • Hoya

  „Hoya“ prekės ženklas

  Nuo pat įkūrimo 1941 m. Kaip pirmasis Japonijos specialusis optinio stiklo gamintojas HOYA yra diversifikuotas į naujas verslo sritis, kuriose išnaudojamos pažangiosios optikos technologijos. Bendrovė ir toliau auga kaip pasaulinė įmonė, plėtojant įvairią verslą, apimantį elektra-optiką, fotoniką, regos priežiūrą ir sveikatos priežiūrą.

  „HOYA“ pritarimu „Kenko Tokina Co., Ltd.“ teikia HOYA prekės ženklo filtrus visame pasaulyje.
  Apie Kenko Tokina Co., Ltd.

  Išsamus optinis gamintojas Kenko Tokina Co, Ltd gamina viską nuo žiūronų ir mikroskopų iki filtrų ir pilno fotografijos ir optinių priedų asortimento. Tai vienas didžiausių OEM specialių binoklių gaminių, tiekiančių vieną iš pirmaujančių pasaulio prekių ženklų. Fotoaparatų gaminių ir teleskopų srityje ji turi pirmąją Japonijos ir daugelio pasaulio šalių akcijų dalį. „Kenko“ bendrovė taip pat yra kelių kitų kamerų priedų bendrovių patronuojanti bendrovė.

 • Ilford

      ILFORD yra viena iš pirmųjų skaitmeninės vaizdo technologijos fotografijų ir komercinių formatų rinkų diegėjų. Ji yra pirmaujanti inovacijų pramonėje lyderė, demonstruodama gebėjimą kurti produktus, atitinkančius besikeičiančias technologijas.

     Patirtis yra itin svarbi, o ILFORD savo žiniomis naudojosi, kad sukonkretintų savo pagrindines kompetencijas, kad per daugelį metų būtų gaminami naujoviški produktai.

     Kaip rezultatas, ILFORD yra viena iš vienintelių kompanijų pasaulyje, kuri savo klientams siūlo „geriausio klasės“ sprendimą gaminant išskirtinius spausdintus vaizdus ir ekranus, nepriklausomai nuo jų taikymo.

     Mūsų komanda toliau plėtoja techninius blokus, siekdama užtikrinti, kad ILFORD galėtų tiesiogiai reaguoti į bet kokius laipsniškus technologijų pokyčius.

     ILFORD pavadinimas yra gerai įsitvirtinęs vaizdavimo istorijoje, o šiandien jis ir toliau siejamas su pažangiausiomis technologijomis, nes jos yra glaudžiai susijusios su fotografijos ir komercinio formato rinkomis, moksliniais tyrimais ir plėtra, techninėmis žiniomis ir gamybos pajėgumais.

 • Joby

     Įkurta San Francisko įlankos rajone, įsikūrusi „Petaluma“, CA, 2006 m. Pradžioje „JOBY“ pakeitė kamerų priedų rinką savo „GorillaPod“ lanksčių trikojų linija ir toliau iš naujo apibrėžia vartotojų elektronikos ir fotografijos rinkas su „GripTight“ mobiliųjų įrenginių produktais ir jų veiksmais Serijos produktų linijos.
   
     Prekinis ženklas turi tvirtą ir lojalių klientų, kurie yra aistringi tiek naujoviško dizaino, tiek funkcinio veikimo atžvilgiu. 2017 m. „JOBY“ įsigijo „The Vitec Group“, novatorišką didelių prekių ženklų, įskaitant „Lowepro“, „Manfrotto“, „Gitzo“ ir kt.

 • Jupio

  Jupio buvo įkurta 2006 metais. Mes siūlome platų su energija susijusių produktų asortimentą. Gaminame novatoriškas baterijas, įkroviklius ir priedus vaizdo kameroms, skaitmeniniams fotoaparatams, nešiojamiesiems kompiuteriams ir elektriniams įrankiams. Pagaminta iš aukščiausios kokybės žaliavų ir naudojant pažangias technologijas, „Jupio“ produktai užtikrina tikrą patobulintą našumą ir milžinišką naudą.
  Misija

       Mūsų misija yra gaminti platų kokybiškų, naujoviškų energijos produktų asortimentą, kurį palaiko naujoviškas paslaugų teikimo modelis. Tiek mūsų perpardavėjų, tiek vartotojų pasitenkinimas yra tai, ką mes dirbame kiekvieną dieną.

       Mes ketiname savo pardavėjams visada pasiūlyti naujausius, novatoriškiausius produktus, geriausius pasiekiamumus, itin greitus pristatymus ir nepriekaištingą pardavimo paramą. Vartotojas turi sugebėti pasikliauti aukštos kokybės „Jupio“ sprendimu, kurio vertė yra puiki.
 • Kaiser Fototechnik

  „Kaiser Fototechnik“ - tai fotografijos ir skaitmeniniai produktai entuziastams ir profesionalams.

  „Kaiser Fototechnik“ - tai ne tik fotografijos reikmenys įprastu būdu, bet ir technologiškai visapusiškiems įrankiams bei probleminiams sprendimams šiandienos vaizdavimo užduotims atlikti.

  „Kaiser Fototechnik“ - tai Vokietijos įmonė, įkurta 1946 m., Kuri nuo pat pradžių suprojektavo ir gamino aukštos kokybės, patikimos ir funkcionalios produkcijos reikšmę „Made in Germany“. Visi „Kaiser Fototechnik“ platinami produktai taip pat turi atitikti aukštą kokybės lygį.

  „Kaiser Fototechnik“ - tai asmenys, pasirengę išklausyti savo klientus ir pateikti visapusiškus patarimus ir pasiūlyti jų problemas iš daugybės „Kaiser“ produktų.

  „Kaiser Fototechnik“ - tai filosofija, kurianti linijas ir produktus, kurie yra moduliniai, kad juos būtų galima lengvai pritaikyti prie naudotojo poreikių ir su jais augti.

  „Kaiser Fototechnik“ - tai prekės ženklas, kuris yra kokybės, patikimumo ir našumo simbolis.

Rodoma 1 - 24 iš 68 dalykų