Saramonic UwMic9 (TX9 +RX9) Dėklas SR-C6

111296

Nauja prekė

unnamed.jpg

„Saramonic UwMic9 TX9“ yra kompaktiškas, „bodypack“ tipo belaidis garso siųstuvas, veikiantis UHF juostoje. Komplektuojamas su mikrofonu, atlenkiamu mikrofonu, diržo laikikliu ir priekiniu stiklu.

saramonic.com

Smulkiau

3 Prekės

Pristatymas 5 d.d.

272,81 €

Charakteristikos

TipasBelaidis mikrofonas

Apie prekę

Saramonic UwMic9 (TX9 +RX9) Dėklas SR-C6

 

„Saramonic UwMic9 TX9“ yra kompaktiškas, „bodypack“ tipo belaidis garso siųstuvas, veikiantis UHF juostoje. Komplektuojamas su mikrofonu, atlenkiamu mikrofonu, diržo laikikliu ir priekiniu stiklu.

 

„UwMic9 TX9“ turi 96 pasirinktinius kanalus ir yra aprūpintas „nutildymo“ funkcija ir „BMP“ tipo 1/8 “mikrofonu. RF galia gali būti perjungta tarp aukšto, vidutinio ir žemo.

 

Suderinamas su Saramonic RX9 imtuvu, kuris palaiko iki dviejų TX9 siųstuvų. Naudinga, jei norite persiųsti garsą iš dviejų garsiakalbių vienam gavėjui tuo pačiu įvykiu.

 

Patarimas: jei jums reikia dviejų kanalų belaidžio mikrofono rinkinio, sujunkite vieną TX9 su UwMic9 RX9 + TX9

 

 

„Saramonic RX9“ yra fotoaparatu montuojamas dviejų kanalų belaidis imtuvas, tinkantis DSLR arba veidrodiniams sistemos fotoaparatams ir vaizdo kameroms.

 

„RX9“ yra integruota į „Saramonic UwMic9“ sistemą, veikiančią UHF juostoje, o diapazonas yra iki 100 metrų atvirose vietose arba 60 metrų, jei vieta turi kliūčių.

 

Dviejų kanalų palaikymas reiškia, kad keli imtuvai gali būti suporuoti su vienu ar dviem „Saramonic TX9“ siųstuvais, kad būtų galima konfigūruoti daugelį kamerų.

 

Greitas nustatymas

„RX9“ yra lengva naudoti, nes infraraudonųjų spindulių sinchronizavimas tarp siųstuvo ir imtuvo, automatinio nuskaitymo funkcija, kuri gali automatiškai ieškoti galimo perdavimo dažnio ir didelio ir aiškaus LCD ekrano.

 

Pasirenkamas išėjimo režimas leidžia pasirinkti išvesties signalą, kuris yra mono arba stereo. RX9 taip pat turi ausinių lizdą, kuris leidžia stebėti realiuoju laiku per ausines, ypač naudingas kameroms, kuriose nėra monitoriaus išvesties.

 

Patarimas: Jei reikia dviejų kanalų bevielio mikrofono rinkinio, pažiūrėkite į UwMic9 TX9 + TX9 + RX9 paketą

 

Pagrindiniai bruožai

 

   Belaidis fotoaparato imtuvas, suderinamas su Saramonic TX9 siųstuvu

   Patikimas transliacijos kokybės garsas

   Dažnis 514 MHz - 596 MHz (UHF juosta)

   96 pasirinktini kanalai

   3,5 mm ausinių striukė garso stebėjimui

   Lengvai skaitomas LCD ekranas

 

Specifikacijos

 

Mikrofono kategorija Belaidės sistemos

Dažnio atsakas Nuo 40 Hz iki 18 kHz (+/- 3dB)

Išėjimo jungtys 3,5 mm mini lizdas

Maitinimo šaltinis AA

 

29 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: