Nikon 1 V3 + 10-30mm + Battery grip Sisteminis fotoaparatas Juodas

VVA231K002

Nauja prekė

nikon-logo.jpg

Sekite veiksmą su Nikon 1 V3. Šis nešiojamasis sisteminis fotoaparatas skirtas profesionalams. Jis veikia ypač greitai ir užfiksuoja smulkiausias detales.

Visiškai nauja Nikon mišraus AF sistema neįtikėtinai tiksliai užfiksuoja sekundės dalį trunkančias nuostabias akimirkas.

http://www.nikon.lt/lt_LT/product/digital-cameras/nikon-1/performance/nikon-1-v3

Smulkiau

2 Prekės

809,09 €

Charakteristikos

Fotoaparato tipasSisteminis fotoaparatas
Efektyvūs vaizdo taškai18 Megapikselių
Sensoriaus dydisAPS-C (23.5 x 15.6 mm)
FilmavimasFull HD 1920x1080 60 fps
Svoris281 g

Apie prekę

Nikon 1 V3 + 10-30mm + Battery grip Sisteminis fotoaparatas Juodas

Sekite veiksmą su Nikon 1 V3. Šis nešiojamasis sisteminis fotoaparatas skirtas profesionalams. Jis veikia ypač greitai ir užfiksuoja smulkiausias detales.

Visiškai nauja Nikon mišraus AF sistema neįtikėtinai tiksliai užfiksuoja sekundės dalį trunkančias nuostabias akimirkas, o 18,4 megapikselio CMOS jutiklis su ISO 160–12800 užtikrina, kad nepriklausomai nuo apšvietimo sąlygų RAW vaizduose ir HD filmuose būtų pastebimi net menkiausi niuansai. Dėl jautraus pakreipiamo jutiklinio ekrano paprasta pasiekti svarbiausias fotografavimo funkcijas, o pritaikyti 1 NIKKOR objektyvai leidžia dirbti kūrybiškai. Išmani Nikon 1 ergonomika ir lankstūs sistemos priedai yra patogūs skaitmeninio veidrodinio fotoaparato komponentai.

Dabar nebereikės galvoti, į kokį tobulesnį fotoaparatą galėtumėte pakeisti savo turimą įrenginį arba kokio papildomo fotoaparato norėtumėte. Jį jau laikote savo rankose.

Dar neregėtas greitis

Sekite veiksmą su 171 taško mišraus AF sistema. Užfiksuokite sekundės dalį trunkančias akimirkas, kai esant nepertraukiamam AF, fotografavimo greitis yra iki 20 fps.

Greitas 18,4 megapikselių jutiklis

Didelis Nikon 1 CX formato CMOS jutiklis užtikrina itin detalius vaizdus net esant silpnam apšvietimui. Efektyvus ISO diapazonas – nuo 160 iki 12800.

Patogus nešiotis Nikon 1

Bet kokioje situacijoje džiaukitės didžiausiu greičiu ir profesionaliu valdymu. Maži, greiti ir tvirti mūsų Nikon 1 sisteminiai fotoaparatai suderinami su aukščiausios kokybės 1 NIKKOR objektyvais, kad veiktų maksimaliai lanksčiai.

Pakreipiamas ekranas su jutikliniu valdymu

Bakstelėkite jautrų ekraną su jutikliniu skydeliu ir fokusuokite, fotografuokite arba reguliuokite pagrindinius nustatymus. Pakreipkite aukštyn ar žemyn, kad užfiksuotumėte kadrus įdomiu kampu.

Išplečiama sistema

Išplėskite savo sistemą pasirenkamais Nikon 1 priedais, tarp kurių yra tvirta rankenėlė ir elektroninis vaizdo ieškiklis. Naudokite NIKKOR skaitmeninius veidrodinius objektyvus su jungties adapteriu FT1.

Pasinerkite į kinematografiją

Žiūrėti su Nikon 1 sukurtus filmus yra tikras malonumas. Fotografuokite tiksliai sekdami objektą, naudodamiesi kokybiškai nauja Nikon mišraus AF sistema, greitai ir be vargo nufilmuokite vaizdus pasitelkę unikalius kūrybinius režimus ir filmavimo metu fotografuokite didžiausios skyros nuotraukas.

Prijunkite, bendrinkite, kurkite

Integruota „Wi-Fi“ ryšio funkcija leidžia su nuotraukomis lengvai atlikti daugiau veiksmų išmaniuoju įrenginiu.¹ Galėsite greitai ir lengvai bendrinti aukštos kokybės Nikon 1 kadrus arba kūrybiškai apdoroti nuotraukas išmaniesiems įrenginiams skirtomis programomis.

Savybės:

 • Efektyvūs taškai 18.4 mln.
 • Jutiklis CMOS
 • Vaizdo jutiklio dydis coliais 13,2 x 8,8 mm
 • Maksimali rezoliucija 5232 x 3488
 • ISO jautrumas 160–12800
 • Maksimalus ISO 12800
 • Blykstės režimai Detalių paryškinimo blykstės, detalių paryškinimo blykstės ir lėtos sinchronizacijos, raudonų akių efekto mažinimo, raudonų akių efekto mažinimo ir lėtos sinchronizacijos, galinės diafragmos sinchronizacijos, galinės diafragmos ir lėtos sinchronizacijos
 • Greitas fotografavimas 20 fps
 • Laikmenos tipai „microSD“ („micro Secure Digital“), „microSDHC“, „microSDXC“
 • LCD - ekranas 3 colių
 • Ekrano dydis (cm) 7.5 (cm)
 • Išorinis srovės šaltinis EN-EL20a
 • Matmenys 110.9 mm x 65 mm x 33.2 mm
 • Svoris 324 g
 • Garantinis laikotarpis 24 mėnesių

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: