Nanlite COMPAC 40B BI-COLOR LED Šviesa

12-2005

Nauja prekė

Derindami ploną profilį su įspūdingu ryškumu, „NanLite Compac“ serijos studijiniai LED skydai sukuria apšvietimą, panašų į dideles minkštasuolius, tačiau tik nedidelę jo dalį ir neturi jokio nustatyto laiko. Šis erdvę taupantis dizainas daro juos idealia galimybe apšviesti portretus, interviu, ausines, tiesiogines transliacijas, fotografuoti maistą, vloginti

NANLITE.COM

Smulkiau

2 Prekės

Pristatymas 5d.

115,12 €

Charakteristikos

Spalvos temperatūra (Kelvinai)3200-5600 °K
Galia40 W
Svoris1300 g
Garantija12 mėn

Apie prekę

Nanlite COMPAC 40B BI-COLOR LED Šviesa

„NanLite Compac 40B“ reguliuojamas dviejų spalvų plonos minkštos šviesos studijos LED skydas, 40W galingumas

Derindami ploną profilį su įspūdingu ryškumu, „NanLite Compac“ serijos studijiniai LED skydai sukuria apšvietimą, panašų į dideles minkštasuolius, tačiau tik nedidelę jo dalį ir neturi jokio nustatyto laiko. Šis erdvę taupantis dizainas daro juos idealia galimybe apšviesti portretus, interviu, ausines, tiesiogines transliacijas, fotografuoti maistą, vloginti, fotografuoti gaminius ir dar daugiau. Naudodami „Compac“ serijos šviesos diodus, galite greitai pasiekti gražius, studijos kokybės rezultatus, nepridėdami plastikinių filtrų ar sklaidydami audinį. Užpakaliniai valdikliai leidžia jums pasirinkti ryškumą nuo 0 iki 100% ir temperatūrą nuo šilto iki šalto (3200K – 5600K).

Skystųjų kristalų ekranas rodo tiksliai, kuriuos parametrus naudojate, todėl ateityje galėsite lengvai juos suderinti ir atkurti, kad rezultatai visada būtų pastovūs ir lengvai pakartojami. Nesvarbu, ar filmuojate vaizdo įrašą vietoje, ar nustatote namų fotografavimo studijos vietą, visada yra pranašumas. „Compac“ serijos šviesos diodai suteikia jums reikalingą šviesą kambaryje, kuriame turite. Tik „7,6 cm“ storio „Compac 40B“ naudoja didelio efektyvumo šviesos diodus, kad būtų apšviestas iki 3344 liumenų (1540 liuksų esant 1 m 5600 K). Tiekiamas su standartiniu 5/8 "imtuvo tvirtinimu,„ Compac “galima montuoti tiesiai ant bet kurio standartinio šviesos stovo.

Studijos kokybės apšvietimas
„NanLite Compac“ serijos studijos LED skydeliai sukuria difuzinį, tikslią spalvą, studijos apšvietimą su minimaliu nustatymu ir be jokių komplikacijų. Puikiai tinka pokalbiams apie apšvietimą, galvos apdangalams, natiurmortų fotografavimui, vlogams ir dar daugiau.

Jums reikalingoje šviesoje kambaryje
Derinant erdvę taupantį dizainą su įspūdingu ryškumu; „Compac“ serijos studijos šviesos diodai pasiekia apšvietimą, panašų į didelių minkštų dėžučių, tačiau turi tik nedidelę dalį dydžio ir neturi jokio nustatyto laiko.

Visiška kūrybinė kontrolė
Greitai pasiekite gražius, studijos kokybės rezultatus, nepridėdami plastikinių filtrų ar sklaidydami audinį. Užpakaliniai valdikliai leidžia jums pasirinkti ryškumą nuo 0 iki 100% ir temperatūrą nuo šilto iki šalto (3200K – 5600K).

Nuoseklūs rezultatai
Skystųjų kristalų ekranas rodo tiksliai, kuriuos parametrus naudojate, todėl ateityje galėsite lengvai juos suderinti ir atkurti, kad rezultatai visada būtų lengvai pakartojami.

 

Kas yra dėžutėje:

    „NanLite Compac 40B“ reguliuojamas dviejų spalvų plonos minkštos šviesos studijos LED skydelis
    Maitinimo laidas
    „NanLite“ 1 metų ribota garantija
Ryškumo valdymasDimeris
Maitinimo šaltinisAC
Spindulio kampas (°)120 °
CRI98
Šviesos srautas (LUX)1540 1 meter LUX
LED Kategorija Studijai

24 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: