Išpardavimas! Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm F2.8 II ASPH Power OIS objektyvas Padidinti

Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm F2.8 II ASPH Power OIS objektyvas

Nauja prekė

panasonic-logo-black.jpg

Su šiuo sparčiai artinančiu objektyvu pasieksite didelį F2,8 ryškumą visame artinimo diapazone. Jo 12–35 mm židinio nuotolis (35 mm fotoaparato atitikmuo: 24–70 mm) leidžia fiksuoti įvairius vaizdus – pradedant plačiakampiais ir standartiniais

Smulkiau

1 Vienetas

Pristatymas 2-3 d.d.

835,00 €

-35,00 €

870,00 €

Charakteristikos

Objektyvo tipasKintamo židinio nuotolio
SavybėWide angle
PaskirtisSisteminiam fotoaparatui
Filtro diametras58mm
Svoris305 g
Garantija24 mėn

Apie prekę

Panasonic Lumix G X Vario 12-35mm F2.8 II ASPH Power OIS objektyvas

Universalus našumas

Su šiuo sparčiai artinančiu objektyvu pasieksite didelį F2,8 ryškumą visame artinimo diapazone. Jo 12–35 mm židinio nuotolis (35 mm fotoaparato atitikmuo: 24–70 mm) leidžia fiksuoti įvairius vaizdus – pradedant plačiakampiais ir standartiniais, baigiant vidutinio teleobjektyvo vaizdais. Šis objektyvas ne tik idealiai tinka kelionėse fotografuojant kraštovaizdžius, jo platus diametras užtikrina ir aukščiausios kokybės nuotraukas patalpose. Intuityviai suvokiami ir nefokusavimo efektai papildo kitas funkcijas, todėl galite fotografuoti ir filmuoti tiksliai taip, kaip norite jūs.

POWER O.I.S. – YPAČ RYŠKIOS NUOTRAUKOS

Fotografuokite be rūpesčių ir įamžinkite netikėtus kadrus. Objektyve integruota optinio vaizdo stabilizavimo (angl. O.I.S.) technologija užtikrina, kad nuotraukos atrodytų puikiai ir visas vaizdas būtų ryškių ir neišsiliejusių kontūrų.
Papildydama itin populiarius MEGA O.I.S objektyvus, ši pažangi technologija iškart kompensuoja net smarkų fotoaparato drebėjimą ir virpesius, kurių gali atsirasti fotografuojant. Todėl tikroviškus siužetus galima fotografuoti net be trikojo. Galiausiai belieka tik mėgautis rezultatu – nuostabiai ryškiomis nuotraukomis.
 

Paviršiaus nanodanga - aiškus vaizdas bet kokiu kampu

Atsikratykite nepageidaujamų šešėlių ir atspindžių – visi šios sistemos objektyvų paviršiai yra padengti nanodanga. Šią specialią, ypač ploną dangą pirmoji sukūrė „Panasonic“, kad sumažintų varginančius atspindžius visame šviesos spektre. Rezultatas: krištolo grynumo vaizdai, net fotografuojant šviesos šaltinį tamsoje.

VAIZDO KOKYBĖ – TOBULI VAIZDO ĮRAŠAI

Vaizdo kokybės palaikymas – tai viskas, ko reikia filmuojant su LUMIX fotoaparatu. Jis ne tik sklandžiai pakeičia diafragmos nuostatas, kad nebūtų staigių ekspozicijos šuolių, bet ir tyliai veikia, kad geriau užfiksuotų siužeto garsus. Be to, neįtikėtinai efektyvus šio objektyvo AF leidžia įrašyti kokybiškus 4K vaizdo įrašus, kai tikslus fokusavimas yra labai svarbus.

ATSPARUS VANDENS LAŠAMS, DULKĖMS IR ŠALČIUI – DAUGIAU GALIMYBIŲ KŪRYBAI

Stokite akis į akį su stichijomis – jums neturės įtakos beveik joks oras ar fotografavimo vieta. Šio objektyvo konstrukcija yra atspari vandens lašams, dulkėms ir šalčiui*, todėl yra pakankamai tvirta, kad atlaikytų netgi negailestingas lauko sąlygas. Viduje esanti objektyvų sistema yra apsaugota nuo smėlio, lietaus ir kito išorės poveikio, todėl tobulai tinka fotografuoti sudėtingomis sąlygomis. Dabar jau niekas netrukdo kūrybiškai fotografuoti gamtą ar kraštovaizdžius.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: