Sigma 35mm F1.4 DG HSM Art objektyvas

Nauja prekė

sigma-logo.jpg

35mm židinio nuotolio objektyvas su plačia F1.4 diafragma, tinka ir pilno kadro fotoaparatams. Tinka fotografavimui prie mažo apšvietimo. Galima pasirinkti Canon arba Nikon fotoaparatams.

SIGMA.COM

Smulkiau

4 Prekės

Pristatymas 2-4 d.

740,00 €

Charakteristikos

Objektyvo tipasFiksuoto židinio nuotolio
PaskirtisVeidrodiniam fotoaparatui
Filtro diametras67mm
Svoris667 g
Garantija24 mėn

Apie prekę

Sigma 35mm F1.4 DG HSM Art objektyvas

35mm židinio nuotolio objektyvas su plačia F1.4 diafragma, tinka ir pilno kadro fotoaparatams. Tinka fotografavimui prie mažo apšvietimo. Galima pasirinkti Canon arba Nikon fotoaparatams.

Savybės:

 • Židinio nuotolis 35mm
 • Didžiausia diafragma F1.4
 • Mažiausia diafragma F16
 • Objektyvo konstrukcija 13 elementų 11 grupių  (4 SLD, 1 FLD, 2 asferiniai elementai)
 • Minimalus fokusavimo atstumas 0.3m
 • Fokusavimas Automatinis (HSM, Ring tipo ultrasonic su rankinio fokusavimo prioritetu) arba rankinis fokusavimas
 • Filtro diametras 67mm
 • Apžvalgos kampas 63º (35mm formatas)
 • Diafragmos lapelių skaičius 9, užapvalinti
 • Komplekte Priekinis ir galinis dangteliai, blenda LH730-03, minkštas dėklas
 • Matmenys/Svoris Skersmuo 77mm, ilgis 94mm / 665g.

Sigma 35mm F1.4 Art Canon - būtinas objektyvas gatvės fotografijai

Sigma 35mm 1.4 DG HSM buvo kurtas kaip tinkantis full-frame jutiklio dydžio fotoaparatams, tačiau tinka ir ne pilno kadro fotoaparatams. Sigma objektyvai dažnai pasižymi unikalia optine konstrukcija ir šis objektyvas nėra išimtis, o vienas dažniausiai naudojamų stacionarių židinio nuotolių,bei sąlyginis pigumas (lyginant su analogiškais konkurentais)  dar labiau padidino fotografų susidomėjimą ilgainiui ir palankumą. FLD elementai karsu su vienu SLD elementu padeda sumažinti chromatines aberacijas, išlaiko nepaprastai aukštą vaizdo kokybę. O ji užfiksuojama HSM varikliuku su optiniu stabilizatoriumi.
Sigmos Sigma 35mm 1.4 DG HSM Art yra kryptingai nutaikytas į profesionalius gatvės ir portretinius fotografus. Tad būtent toks gamintojo sprendimas skirti atskirą Art liniją tik šiems žmonėms buvo svarbus žingsnis siekiant atkreipti dėmesį į gamintoją, kurio objektyvai gali būti pasirenkami pirmu pasirinkimu, o ne kaip alternatyvus sprendimas. Sigma pastaruoju metu daug investavo į R&D  (research and development - tyrimai ir bandymai).Tai gamintojui leido tiek konkuruoti objektyvuose, kurie patenka į perpildytų rinkų ir apskritai sukurti unikalius objektyvus, kurie neturi analogų rinkoje. Šis objektyvas yra iš pirmosios grupės ir greitai pasivijo bei aplenkė savo konkurentus. Jis fokusuoja didesnėje kadro dalyje, didžiąja dauguma atveju jam nebūtina mažinti diafragmos siekiant gauti ryškumui, puikiai dirba tiek šiesoje, tiek tamsoje, bet kuriuo atstumu. Diafragmą galima reguliuoti tuomet, kai norima pagilinti matomą vaizdą. Greitas automatinis fokusavimas veikia neprieškaištingai, tačiau, esant poreikiui galite net ir jį pareguluoti su USB stotele.Objektyvas taip pat turį tvirtą ir malonų liesti metalinį korpusą.
 
09130243458.jpeg 

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: