Sigma 85mm F1.4 DG HSM Art objektyvas

Nauja prekė

sigma-logo.jpg

Fiksuoto židinio nuotolio objektyvas su plačia F1.4 diafragma, puikiai tinka portretams. Gražiai išplauna foną dėka 9, užapvalintų diafragmos lapelių.


SIGMA.COM

Smulkiau

1 Vienetas

Pristatymas 1-2d.

980,00 €

Charakteristikos

Objektyvo tipasFiksuoto židinio nuotolio
PaskirtisVeidrodiniam fotoaparatui
Filtro diametras86mm
Svoris1400 g
Garantija24 mėn

Apie prekę

Sigma 85mm F1.4 DG HSM Art objektyvas

Fiksuoto židinio nuotolio objektyvas su plačia F1.4 diafragma, puikiai tinka portretams. Gražiai išplauna foną dėka 9, užapvalintų diafragmos lapelių.

Savybės:

  • Židinio nuotolis 85mm
  • Diafragmos dydis f/1.4 – f/16.0
  • Mažiausias fokusavimo atstumas 85cm/2.79ft
  • Apžvalgos kampas 28.6°
  • Objekto konstrukcija 11/8
  • Diafragma lapų skaičius 9
  • Vaizdo stabilizavimas Nepalaikoma
  • Matmenys / svoris 86.4×86.4mm, 725g

Naujos kartos varikliukas ir optinė konstrukcija

Sigmos Art linija - tai profesionaliems portretų ir kraštovaizdžių fotografams skirta serija. Jie įprastai būna malonūs laikyti, gana sunkūs, nepaprastai ryškūs ir greiti objektyvai. Šis objektyvas, žinoma, nėra išimtis Su 2 FLD lęšių sistema ir vienu refrakciniu dispersiją taisančiu lęšiu. Iš viso objektyvą sudaro 14 elementų 12-oje grupių. Visi jie sudėlioti ir suprojektuoti pagal naują optinę konstrukciją ir formulę. Tad jie sukuria anksčiau nematytą vaizdo ryškumą. Todėl jis tinkamas tiek vestuvių fotografams, tiek studijinei fotografinei, tiek kraštovaizdžių, tiek gatvės fotografijai. Tačiau jo stiprybė - potretinė ir studijinė fotografija. Atnaujintas fokusavimo varikliukas yra 1.3 karto greitesnis už savo pirmtaką, tad jis fokusuoja tyliai, greitai ir tiksliai. Apvali diafragma iš devynių elementų sukuria puikų bokeh efektą gražiai išlietam fonui. Galimybė rankiniu būdu fokusuoti net įjungus automatinio fokusavimo režimą leidžia visiškai valdyti savo kadrą.
06130511881.jpeg 

Klasikinė juoda Art išvaizda

Art serijos bruožas - aukštos kokybės metalinis korupusas, TSC kompozinė termiškai stabili medžiaga darbui prie nepalankių temperatūrų. Toks pat yra ir šis objektyvas. Jis turi minimalų atparumą nepalankioms oro sąlygoms, užsandarintą jungtį, atsparius tepalams ir vandeniui priekinius lęšius, tačiau nėra visiškai atsparus bet kokioms oro sąlygoms. 
 
Tai yra dar nematytos kokybės vaizdą kuriantis ir stebėtinai nebrangus objektyvas. Įvairių šaltinių (DXO, Dpreview) duomenimis tai yra geriausias tokio židinio nuotolio ir tokios aukštos diafragmos objektyvas. Sigmos tyrimų ir bandymų skyrius  jau ne kartą įrodė, kad Sigma gali gaminti aukščiausios klasės objektyvus už protingą kainą. Tai puikus pasirinkimas portretinės fotografijos šalininkams, nes toks židinio nuotolis jiems yra būtinas, vestuvių fotografijai jis irgi puikus pasirinkimas, tačiau reikia nepamiršti, kad kartais vestuvėse tenka atsidurti mažose patalpose ir erdvėse, todėl jis nebus visapusiškai universalus ir vienintelis fotografo įrankis.

Priedai

30 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: