Zhiyun Weebill 2 Stabilizatorius

C020115EUR

Nauja prekė

59.jpg

„Weebill 2“ sukurtas profesionaliems veidrodiniams ir „dslr“ fotoaparatams. Šiame kardane rasime keletą įdomių funkcijų, tokių kaip atverčiamas LCD ekranas, puiki ergonomika, vaizdo perdavimas ir stiprūs varikliai.

Smulkiau

3 Prekės

Pristatymas 5 d.d.

555,00 €

Charakteristikos

Tipas Stabilizatorius
Paskirtis Filmavimui
Garantija 24 mėn

Apie prekę

Zhiyun Weebill 2 Stabilizatorius

„Weebill 2“ yra pirmasis kardanas, kuriame įdiegtas 2,88 colių atverčiamas HD jutiklinis ekranas, leidžiantis atlikti visas komandas. Intuityvi, pasukama ir įtraukiama sąsaja leidžia sąveikauti, taip pat parametrus koreguoti ir filmuotą medžiagą stebėti keliais bakstelėjimais, kad būtų galima fotografuoti nepertraukiamai. Vartotojai taip pat gali naudotis išmaniosiomis funkcijomis, įskaitant vieno paspaudimo išmanųjį stebėjimą, laiko tarpą ir gestų valdymą per jutiklinį ekraną, nenaudodami „ZY Play“ programos.

Su „Weebill 2“ Zhiyun pristato visiškai naują „Infineon“ lustą ir patobulintą algoritmą, kuris stabilizuos kardaną. Tai kartu su patobulintu variklio sukimo momentu ir pagrindiniu algoritmu, užtikrinančiu didesnį stabilumą, leidžia „Weebill 2“ atlikti sudėtingų pertraukimų analizę, kad būtų galima tiksliai nustatyti ir kompensuoti platų rankinio nestabilumo diapazoną net ekstremaliomis sąlygomis.

Gimbalas turi klasikinį lengvai nešiojamą diržų sukibimo funkcionalumą, kuris leidžia vartotojams sklandžiai pereiti į apatinį režimą, nepridedant prailginimo elementų ir nepakeičiant kardano formos. Puiki sukibimo funkcija palengvina fotografavimą mažu kampu ir yra tinkama patogiai, ilgesnėms valandoms.

Kas yra dėžutėje:

1x „Weebill 2“ stabilizatorius
1x greito atleidimo plokštė
1x trikojis
1x pagrindo pagrindas
1x objektyvo palaikymas
1x USB tipo C laidas
2x „Canon“ fotoaparato valdymo kabelis
1x „Panasonic“ fotoaparato valdymo kabelis 1x „Sony“ fotoaparato valdymo kabelis
1x ¼-20 varžtas
1x greitas pradžios vadovas
1x ERP saugojimo dėžutė

Priedai

13 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: